Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Захисне екіпірування для вихованців Клубу Комбат Айкідо На реалізації

Доданий
06.03.2019
Номер
2349
Спорт

80 вихованців Клубу Комбат Айкідо під керівництвом сенсея Віталія Полякова беруть участь у Київських та Всеукраїнських змаганнях Федерації Комбат Айкідо та займають призові місця. Для оптимальної підготовки воїнів необхідно закупити захисне екіпірування, яке дасть змогу у повній мірі та безпечно тренуватись, готуватись до змагань та відпрацьовувати техніки та удари під час фехтування та боротьби.

Бюджет
59 500 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Загальноміський проект
Адреса
вул. Академіка Вільямса, 5А, Київ

Опис

Проблема

Віднедавна в Україні практикують новий вид спорту - Комбат Айкідо, який є вдалою комбінацією відомого японського бойового мистецтва Айкідо та фехтування Кендо. Під час тренувань та фехтування у Клубі Комбат Айкідо, вихованці використовують м"яку зброю - чокен. Однак, турбуючись про безпеку та здоров"я дітей, необхідно забезпечити їх захисними шоломами. Це дозволить уникнути травм голови та забезпечить якісну підготовку до змагань. Адже дуже важливо, щоб вихованці могли на повну силу відпрацьовувати удари під час фехтування - це дозволить якісно виступати та перемагати. Також захисний шолом привчить дітей до такого екіпірування, вони будуть відчувати себе комфортно, впевнено, захищено, що допоможе досягти високих результатів та вбереже здоров"я вихованців Клубу Комбат Айкідо.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Забезпечити вихованців Клубу Комбат Айкідо захисними шоломами - важлива умова безпечних тренувань зі зброєю. Використання зброї (Чокен, Бокен, Танто) - є невідємною частиною тренувань та успішної підготовки, проходження атестаційних семінарів та участі у змаганнях в Клубі Комбат Айкідо. Захисний шолом вбереже вихованців від травм голови, дасть змогу проводити повноцінні тренування, використовуючи силу ударів на повну. Це дасть змогу на гідному рівні представляти честь Київських клубів на всеукраїнських змаганнях.

Ключові показники оцінки результату проекту

Безпека тренувань - основний критерій і для інструктора, і для батьків. Використання захисних шоломів - це турбота про учнів, їх здоров"я, комфорт та підготовку до змагань. Клуб Комбат Айкідо пропагує філософію айкідо та здоровий спосіб життя, та має на меті залучити якомога більше дітей, молоді та дорослих до тренувань та налаштувати людей на здоровий, спортивний та миролюбний спосіб життя. Закупівля захисних шоломів - ще один крок до підвищення ефективності тренувань, перемог та здоров"я дітей

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Залучення дітей, молоді та дорослих до здорового способу життя, надбання навичок самозахисту, безпечність тренуванью

Бюджетна ефективність проекту

Збільшити кількість людей, які пропагують здоровий спосіб життя, займаються спортом, можуть захистити себе, безпечні тренування

Інформація про інноваційність проекту

Комбат Айкідо - новий вид спорту в Україні - є вдалою комбінацією відомого японського бойового мистецтва Айкідо та фехтування Кендо.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".