Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Заміна вікон НВК "ПОТЕНЦІАЛ". Енергоефективність та енергозбереження сучасної освіти. Реалізований

Доданий
27.02.2019
Номер
243
Освіта

Проектом передбачається заміна старих дерев'яних вікон на більш ефективні - нові енергозберігаючі металопластикові вікна.
З кожним роком, в період опалювального сезону, все більш гостро стає питання щодо створення комфортних умов навчання і праці наших дітей, вчителів, а саме - їх перебування в затишних теплих кабінетах та коридорах.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
499 812 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Героїв Сталінграда, 47

Опис

Проблема

Застарілі вікна у багатьох класах, на коридорах, сходах, в столовій. Стан цих вікон жахливий. Деякі забиті цвяхами, бо не закриваються; деякі замінені із залишків битого. Адміністрація школи, цю проблему вирішує шляхом заклеювання плівкою, це підвищує темп-ру лише на 1-2 0С. Коли темп-ра знижується до -10 0С, а на вихідні, канікули ще й знижується темп-ра подачі тепла в школу, ми маємо максимум +15 0С. У цей період завжди підвищується рівень захворювання учнів на 10-15%.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Заміна застарілих вікон. Це допоможе знизити тепловитрати у зимовий період за рахунок раціонального і ефективного використання тепла, знизить показники шумоізоляції, підвищить рівень здоров’я учнів, вчителів, поліпшить мікроклімат у школі, покращить естетичний вигляд будівлі навчального закладу.

Ключові показники оцінки результату проекту

Свідоме ставлення до проблем економного енергоспоживання, надасть підростаючому поколінню звички щодо ефективного енергозбереження, і використання енергоресурсів у школі та вдома.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект охоплює всі групи мешканців: - Діти 6-12 років; Підлітки та молодь; Люди середнього віку; Пенсіонери.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації проекту зменшується навантаження на бюджет у подальшому.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Демонтаж старої конструкції вікон. 2. Встановлення енергозберігаючих металопластикових вікон, підвіконників, зливів. 3. Облаштування відкосів. 4. Вивіз демонтованих вікон та будівельного сміття.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ризики відсутні

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".