Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Заміна старих дерев"яних вікон на нові металопластикові енергозберігаючі. Брав участь

Доданий
27.02.2019
Номер
245
Освіта

Будівля, в якій знаходиться школа-інтернат №25, збудована в 1946році. На сьогоднішній день старі дерев"яні вікна в спортивній залі знаходяться в аварійному стані і потребують заміни на нові енергозберігаючі металопластикові. Це створить комфортні умови для проведення уроків фізичної культури, занять гуртків та загальношкільних заходів. Це здоров"я і безпека наших дітей, вчителів і вихователів.

Бюджет
415 296 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Оксана
Оксана Орліченко
Структурний підрозділ КМДА
Оболонська РДА
Адреса
вул. Федора Максименка (Червонофлотська), 28, Київ

Опис

Проблема

Проблема – застарілі вікна в спортивній залі ,які стали не придатними для подальшого використання. Конструкція вікон розсохлась, елементи коробок почали викривлятись, що привело до появи щілин і заклинення фрамуг при відкриванні. Майже 50 процентів фурнітури для закривання вікон вийшли з ладу. Це приводить до значного зниження температури в приміщенні і додаткових витрат бюджетних коштів на оплату енергоресурсів для підтримання температурного режиму відповідно до санітарних норм. В зимовий період температура в приміщенні може знижуватись до 10 градусів .

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для успішного вирішення проблеми пропонується заміна старих дерев’яних вікон на нові металопластикові енергозберігаючі, що дозволить створити комфортні умови для освітнього учбового процесу і виховної діяльності для учнів і вчителів школи-інтернату.

Ключові показники оцінки результату проекту

Збереження здоров’я дітей та корекція психофізичного розвитку. Економічні .

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Спеціального закладу ,в якому навчаються та отримують корекцію,в тому числі і у фізичному розвитку ,діти з особливими фізичними потребами дошкільного та молодшого шкільного віку.

Бюджетна ефективність проекту

Дозволить суттєво зекономити державні кошти, кошти міського бюджету. Не потребує подальшого фінансування після реалізації проекту .

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

розробити кошторисну документацію . - визначити підрядника на проведення робіт серед місцевих підрядних організацій. - укласти відповідні угоди на проведення робіт . - провести заміну дерев’яних вікон на металопластикові відповідно до кошторисної документації. - організувати інформаційний супровід проекту .

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ризик можливий у разі різкого падіння гривні і підвищення цін виробника

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".