Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасна лікувальна фізкультура для дітей сьогодні - здорова нація в майбутньому Реалізований

Доданий
27.02.2019
Номер
266
Охорона здоров'я

Проведення капітального ремонту зали лікувальної фізкультури та придбання сучасного обладнання для проведення малогрупових та індивідуальних занять ЛФК з хворими дітьми. ЛФК - це ефективний і доступний метод відновлення і зміцнення здоров'я, невід'ємний елемент реабілітаційних заходів .

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
624 864 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Ганна
Ганна Гарбієлян
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Павла Тичини, 12

Опис

Проблема

З року в рік показник захворюванності дітей та підлітків на захворювання опорно-рухового апарату (сколізи, кіфози, плоско-вальгусні ступні та інші) зростає. Лікувальна фізкультура дуже ефективний та доступний метод відновлення та профілактики цих захворювань.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Лікувальна фізична культура – це методи використання засобів фізичної культури для лікування, реабілітації, профілактики різних захворювань. Особливості лікувальної фізичної культури в порівнянні з іншими методами полягає в тому, що вона використовує, як основний лікувальний засіб фізичні вправи – могутній стимулятор життєвих функцій організму людини. Застосування лікувальної фізичної культури виховує у хворого свідоме відношення і участь в лікувальному і реабілітаційному процесах.

Ключові показники оцінки результату проекту

Регулярне тренування фізичними вправами стимулює тонус і пристосовує організм хворого до зростання фізичних навантажень та призводить до функціональної адаптації хворого.Виступає, як метод загальної дії на весь організм хворого. Лікувальна фізична культура може бути використана як метод первинної і вторинної профілактики при різних видах захворювань. Це метод відновної терапії та успішно поєднується з медикаментозною терапією із різними фізичними методами.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Лікувальна дія фізичних вправ пояснюється важливою соціальною і біологічною роллю рухів в житті людини. Реалізація проекту дасть змогу ефективного лікування дітей Дніпровського району та всього м. Києва із захворюваннями різних органів та систем, значно покращить рівень життя соціально-адаптованість в суспільстві та значно зменшить інвалідизацію населення.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації проекту подальшого фінансування не потребує

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент охорони здоров'я ВО КМР (КМДА)

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".