Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Модернізація дитячого майданчику "Мрія" на вулиці Лаврухіна. На реалізації

Доданий
27.02.2019
Номер
267
Комунальне господарство, енергозбереження

Модернізація та реконструкція дитячого майданчику, який знаходиться за адресою Лаврухіна 12, та встановлення нового сучасного ігрового обладнання та огорожі навколо, сприятиме розвитку активного відпочинку та фізичного виховання дітей. Дуже хочемо щоб наш новий реконструйований майданчик став більш сучасним, щоб приносив тільки позитивні емоції дітям.

Бюджет
190 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Деснянський
Адреса
Миколи Лаврухіна вулиця, 12, Деснянський район, Київ

Опис

Проблема

Відсутність сучасного дитячого майданчику, який сприяє розвитку дітей, а також огорожі навколо нього.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Встановлення нового сучасного ігрового комплексу відкриє нові можливості для розвитку дітей, та відповідає вимогам безпеки. Оскільки активність відбувається на відкритому просторі, це надає певні переваги такому дозвіллю, але і збільшує вимоги. Наявність додаткових елементів буде дозволяти не тільки вигадувати нові історії, а і взаємодіяти з іншими та вчитися працювати в команді. Яскрава обстановка, багато друзів і присутність поряд батьків, будуть робити ігри дійсно незабутніми. А наявність паркану, навколо майданчику, підвищить безпеку дітей і гарантує спокій батькам.

Ключові показники оцінки результату проекту

Нові можливості для розвитку дітей та популяризація здорового образу життя.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Дитячий майданчик є і буде відкритим публічним простором. Кожного дня його відвідують десятки дітей зі своїми батьками. Після його реконструкції, ми переконанні що він стане одним із найпривабливіших місць для проведення дозвілля батьків зі своїми дітьми в нашому мікрорайоні.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує додаткового фінансування після реалізації проекту. Не потребує великих витрат на утримання.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".