Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасне лабораторне обладнання для кабінету Біології, школи №2 ім. Д. Карбишева Реалізований

Доданий
27.02.2019
Номер
271
Освіта

Сучасне лабораторне обладнання для кабінету Біології – це своєрідний «ключ» до нескінченної скарбнички знань. Завдяки новому оснащенню, знайомі речі постануть для учнів у новому світлі, звичайні процеси отримають наукове обґрунтування.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
300 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Подільський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Копиловська, 36

Опис

Проблема

Наразі якість освіти є провідним завданням в діяльності освітніх закладів. Перехід від знаннєвої до компетентнісної моделі навчання викликає гостру дискусію в суспільстві. Від рівня освіченості дитини залежить її самореалізація в сучасному інформаційному просторі та життя в суспільстві в цілому.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

За допомогою сучасного обладнання кабінету біології ми зможемо залучити все більше і більше юних дарувань в світ Біології – науки про життя в усіх його проявах. Ми прагнемо створити необхідну базу для навчально-пізнавального процесу, підібрати все, що буде корисним для пізнання живого. При наявності сучасного і вкрай необхідного обладнання учні матимуть змогу побачити звичні речі «у нових кольорах», наукові процеси стануть більш зрозумілими і доступними. Демонстрація дослідів, практичні роботи можливі при наявності, як певного обсягу знань, так і певного обладнання для розширення і закріплення таких знань.

Ключові показники оцінки результату проекту

Сучасне обладнання зможе розкрити прихований потенціал кожного учня незалежно від рівня знань завдяки свої сучасності, простоті і доступності для пізнання природи і місця людини в природі

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект розрахований для учнів 7-11 класів. Демонстраційні досліди для молодших класів.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує додаткового фінансування

Інформація про інноваційність проекту

Сучасний кабінет Біології буде являти собою висококласну організовану систему навчального обладнання, що забезпечить високий рівень викладання предмета. Застосування наочних матеріалів значно полегшує роботу вчителя, дозволе зробити урок більш цікавим та зрозумілим, забезпечує засвоєння матеріалу та підвищує зацікавленість учнів у вивченні Біології.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".