Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасне лабораторне обладнання для кабінету Хімії, школи №2 ім. Д.Карбишева Реалізований

Доданий
27.02.2019
Номер
272
Освіта

Сучасне обладнання для кабінету Хімії– це своєрідний «ключ» до нескінченної скарбнички знань.Створення сучасного кабінету Хімії – ефективного освітнього середовища, в якому учні через виконання реальних експериментів,досліджень та інтерактивних вправ розвиватимуть свої розумові здібності та задатки.Проект сприятиме популяризації Хімії,як науки,стимулюватиме учнів до поглибленого вивчення предмету

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
300 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Подільський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Копиловська, 36

Опис

Проблема

На разі якість освіти висувається як провідне завдання в діяльності освітніх закладів. Перехід від знаннєвої до компетентної моделі навчання викликає гостру дискусію в суспільстві. Від рівня освіченості дитини залежить її самореалізація в сучасному інформаційному світі та життя в суспільстві в цілому. Особливо важливим компонентом хімічної освіти є лабораторний практикум, виконання якого забезпечує формування у учнів , навичок експериментальної роботи та проведення наукових досліджень, що є важливою складовою професійної діяльності в майбутнім.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Хімія – наука експериментальна, тому хімічний експеримент повинен пронизувати весь шкільний курс. Особливої уваги вимагає матеріально-технічна база кабінетів, лабораторій хімії. Не можна організовувати профільне вивчення хімії на базі навчальних закладів, що не обладнані відповідно до вимог кабінетами, придатними для проведення практичних, лабораторних та експериментальних видів діяльності учнів. Добре підібрані досліди сприяють наочному відображенню зв’язку теорії з практикою, ознайомленню учнів з методами хімічної науки. Водночас навчальний хімічний експеримент слугує надійним засобом перетворення знань у переконання, сприяє формуванню наукового світогляду.

Ключові показники оцінки результату проекту

Сучасне обладнання зможе розкрити прихований потенціал кожного учня незалежно від рівня знань завдяки свої сучасності, простоті і доступності для пізнання природи і місця людини в природі.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект розрахований для учнів 7-11 класів. Демонстраційні досліди для молодших класів.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує додаткового фінансування

Інформація про інноваційність проекту

Проект дасть можливість дітям працювати у сучасній шкільній науковій лабораторії. Учні зможуть проводити власні дослідження хімічних процесів, експериментувати, на основі спостережень робити висновки. Такий підхід у викладанні хімії сприятиме формуванню навичок роботи з реактивами та хімічним обладнанням. Завдяки новому оснащенню знайомі речі постануть для учнів у новому світлі, звичайні процеси отримають наукове обґрунтування.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".