Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасний майданчик для вигулу собак Брав участь

Доданий
27.02.2019
Номер
280
Публічний простір

Майданчик для вигулу собак міститиме комплекс снарядів призначених для щоденної підтримки домашніх улюбленців у здоровій фізичній формі. Територію буде обнесено суцільним зварним металевим парканом 2 метрової висоти. Для зручності власників тварин будуть змонтовані паркові лави, сміттєві урни та сучасне LED освітлення.

Бюджет
372 878 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Голосіївський
Адреса
Саперно-Слобідська вулиця, Голосіївський район, Київ

Опис

Проблема

Відсутність подібних сучасних, а головне безпечних майданчиків для вигулу собак, як в межах мікрорайону Деміївка та Саперна-Слобідка, так і в столиці вцілому. Наразі зем.ділянка обрана для реалізації проекту не має власної адреси, не передана у власність чи користування та має виключно кадастровий номер: 82:082:0011

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Облаштування сучасного майданчику для вигулу собак, який буде розділено на 2 розмежованих частини, 1ша буде призначена для щоденного вигулу, 2га буде обладнана снарядами призначеними для щоденної підтримки домашніх улюбленців у здоровій фізичній формі.. Зокрема на майданчику будуть змонтовані такі снаряди як кільця, барєри, качелі тощо. Також майданчик буде обладнано парковими лавками, сміттєвими урнами та парковими світильниками. З метою забезпечення безпеки мешканців мікрорайону майданчик по периметру буде обнесено суцільним зварним металевим парканом та облаштовано хвіртками. До розробки проекту було залучено фахівців кінологічної галузі.

Ключові показники оцінки результату проекту

Збільшення кількості сучасних, а головне безпечних майданчиків для вигулу собак. Задоволення потреб власників собак з одночасним забезпеченням безпеки мешканців мікрорайону. Зменшення кількості місць несанкціонованого незаконного вигулу тварин.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Майданчик буде доступний 24/7 для всіх мешканців міста Києва та його гостей

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує додаткових витрат, окрім витрат на живлення ліхтарів та прибирання майданчику від сміття та фекалій собак.

Інформація про інноваційність проекту

Проект майданчику для вигулу собак не є інноваційним з технологічної сторони, крім LED ліхтарів, однак проект майданчику є сучасним і головне безпечним з огляду на переважну більшість нині існуючих загальнодоступних майданчиків для вигулу. У разі позитивних відгуків власників тварин аналогічні майданчики можуть зявитись й в інших районах м. Києва

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Закупка та доставка буд.матеріалів, снарядів та паркових ліхтарів. 2. Монтаж огородження. 3. Монтаж та комутація паркових ліхтарів 4. Монтаж снарядів 5. Монтаж паркових лавок та смітєвих урн.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Жодних крім можливої інфляції

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".