Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Ультразвуковий дисектор для нейрохірургічної операційної Брав участь

Доданий
28.02.2019
Номер
284
Охорона здоров'я

Апарат використовується для видалення пухлин головного та спинного мозку та в хірургії гематом мозкової тканини.
Застосування методики дає можливість обережного виділення пухлин мозку із збереженням судин та мозкової тканини. Переваги пов’язані із запобіганням електричної, термічної та механічної травми мозку. Це суттєво покращує результати хірургії.

Бюджет
2 640 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Структурний підрозділ КМДА
Департамент охорони здоров’я
Адреса
вул. Братиславська, 3, Київ

Опис

Проблема

Більшість пухлин головного мозку розташовані у функціональних ділянках. Важливим завданням нейрохірурга є збереження життєво важливих функцій нервової системи. Використання ультразвукового дисектора дасть можливість проводити максимально радикальні та ефективні втручання. Це забезпечить високу якість життя пацієнта у післяопераційному періоді.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Нявність апарату дозволить суттєво покращити результати хірургії пухлин головного мозку в ургентному та плановому порядку.

Ключові показники оцінки результату проекту

Використання апарату дозволить уникнути грубої інвалідизації та скоротить термін перебування пацєнта в стаціонарі.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги працює ЦІЛОДОБОВО - 24/7/365! - дорослі незалежно від адреси реєстрації, громадянства, релігійної конфесії. Дроблення та обережне видалення пухлин мозку за допомогою даного апарату є простою методою, що є загальноприйнятою для використанні у нейрохірургічній практиці.

Бюджетна ефективність проекту

Своєчасна та обережно - делікатна хірургія призведе до зменшення терміну непрацездатності, підвищення якості життя, економії бюджету.

Фотографії

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".