Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасний спортивний зал для молоді з особливими освітніми потребами Брав участь

Доданий
28.02.2019
Номер
290
Освіта

Загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів «Вечірня (змінна) спеціальна школа №27» Подільського району, у якому навчається молодь з особливими освітніми потребами, потребує сучасного облаштування спортивної зали.

Бюджет
123 234 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Ірина
Ірина Мужайло
Район
Подільський
Адреса
Цимлянський провулок, 2, Подільський район, Київ

Опис

Проблема

Організація сучасного навчально-виховного процесу в закладах освіти, де навчаються діти з особливими освітніми потребами, передбачає корекційну спрямованість. Спортивний зал для таких учнів має бути багатофункціональним приміщенням та трансформуватися залежно від потреб, де можлива організація спортивно-масової роботи, реабілітаційно-оздоровчої роботи та відпочинку. На сьогоднішній день у В(З)СШ№27 таке приміщення відсутнє.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

1) ремонт приміщення у будівлі школи 2) закупівля необхідного обладнання 3) облаштування

Ключові показники оцінки результату проекту

Можливість організації спортивно-масової роботи, реабілітаційно-оздоровчої роботи та відпочинку молоді з особливими освітніми потребами у В(З)СШ№27

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Спортивний зал розроблено для учнівської молоді з особливими освітніми потребами В(З)СШ№27, їхніх батьків, педагогів школи

Бюджетна ефективність проекту

не потребує подальшого фінансування

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".