Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сенсорна кімната для організації корекційно-розвиткової роботи Брав участь

Доданий
28.02.2019
Номер
293
Освіта

Загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів «Вечірня (змінна) спеціальна школа №27» Подільського району, у якому навчається молодь з особливими освітніми потребами, потребує сучасної сенсорної кімнати.

Бюджет
180 917 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Людмила
Людмила Снітко
Район
Подільський
Адреса
Цимлянський провулок, 2, Подільський район, Київ

Опис

Проблема

Організація сучасного навчально-виховного процесу в закладах освіти, де навчаються діти з особливими освітніми потребами, передбачає корекційну спрямованість. Сенсорна кімната (темна) для таких учнів має бути багатофункціональним приміщенням, яке відповідає потребам учнівського контингенту, де можлива організація реабілітаційно-оздоровчої та корекційно-розвиткової роботи та відпочинку. На сьогоднішній день у В(З)СШ№27 таке приміщення відсутнє.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Закупівля необхідного обладнання та облаштування кімнати

Ключові показники оцінки результату проекту

Організація реабілітаційно-оздоровчої роботи, корекційно-розвиткової робати та відпочинку молоді з особливими освітніми потребами у В(З)СШ№27

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект облаштування темної сенсорної кімнати розроблено для учнівської молоді з особливими освітніми потребами В(З)СШ№27, їхніх батьків, педагогів школи

Бюджетна ефективність проекту

не потребує подальшого фінансування

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".