Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Встановити спортивно-реабілітаційний майданчик на території КМКЛ №1 Експертиза

Доданий
28.02.2019
Номер
299
Охорона здоров'я

Спортивно-реабілітаційний майданчик на території КМКЛ №1 сприятиме швидшому одужанню пацієнтів. Щороку тут отримують мед.допомогу близько 30 тис. осіб. З них багато потребують реабілітації після інсульту, інфаркту, оперативних втручань різного плану; лікуються безкоштовно Герої війни, чорнобильці, інваліди тощо. На майданчику передбачені умови для тренування людей з обмеженими можливостями.

Лідер проекту
Бюджет
246 255 грн
Розрахунок бюджету
Район
Департамент охорони здоров’я
Адреса
шосе Харківське, 121, Київ

Опис

Проблема

Відсутність відповідного реабілітаційно-спортивного майданчика для пацієнтів лікарні

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Реабілітаційно-спортивний майданчик допоможе реабілітуватись пацієнтам. Перебуваючи в стаціонарі, вони зможуть підтримувати тіло в гарній формі та отримувати бадьорість та сили від вправ на майданчику.Лікарня існує понад 60 років, вона є однією з найбільших за кількістю ліжок. За рік тут обслуговується 30 тис пацієнтів. Нещодавно тут відкрито декілька нових операційних відділень і тепер оперуватимуть пацієнтів з інсультом. Реабілітація після цієї операції довга, тому встановлення реабілітаційного майданчика є актуальним. Користуватись ним зможуть і люди з обмеженими фізичними можливостями. Поруч знаходиться парк Партизанської слави, пологовий будинок, жіноча консультація та поліклініка. Тож, проект є соціально важливим для всіх верств населення.

Ключові показники оцінки результату проекту

результат по достоїнству оцінить громада міста Києва: лікарі, , пацієнти Київського міського медичного центру "Академія здоров'я людини" та КМКЛ №1

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

ефективність проекту висока, адже для реалізації будемо залучати пацієнтів, які обслуговуються в лікарні, привертати увагу районних медіа. А те, що на території лікарні з’явиться реабілітаційний майданчик – мотивуватиме хворих швидше одужувати та мати жагу та силу до життя. Майданчик буде доступний для всіх охочих. А оскільки в районі багато людей схильних до паління та вживання спиртних напоїв – то це ще один привід для активного, здорового способу життя.

Бюджетна ефективність проекту

Врятоване завдяки реабілітації здоров’я не можливо оцінити коштами. Проте , якщо цей майданчик збудують – він покращить та врятує не одне

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".