Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Встановити спортивно-реабілітаційний майданчик на території КМКЛ №1 Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
28.02.2019
Номер
299
Охорона здоров'я

Спортивно-реабілітаційний майданчик на території КМКЛ №1 сприятиме швидшому одужанню пацієнтів. Щороку тут отримують мед.допомогу близько 30 тис. осіб. З них багато потребують реабілітації після інсульту, інфаркту, оперативних втручань різного плану; лікуються безкоштовно Герої війни, чорнобильці, інваліди тощо. На майданчику передбачені умови для тренування людей з обмеженими можливостями.

Бюджет
246 255 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Структурний підрозділ КМДА
Департамент охорони здоров’я
Адреса
шосе Харківське, 121, Київ

Опис

Проблема

Відсутність відповідного реабілітаційно-спортивного майданчика для пацієнтів лікарні

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Реабілітаційно-спортивний майданчик допоможе реабілітуватись пацієнтам. Перебуваючи в стаціонарі, вони зможуть підтримувати тіло в гарній формі та отримувати бадьорість та сили від вправ на майданчику.Лікарня існує понад 60 років, вона є однією з найбільших за кількістю ліжок. За рік тут обслуговується 30 тис пацієнтів. Нещодавно тут відкрито декілька нових операційних відділень і тепер оперуватимуть пацієнтів з інсультом. Реабілітація після цієї операції довга, тому встановлення реабілітаційного майданчика є актуальним. Користуватись ним зможуть і люди з обмеженими фізичними можливостями. Поруч знаходиться парк Партизанської слави, пологовий будинок, жіноча консультація та поліклініка. Тож, проект є соціально важливим для всіх верств населення.

Ключові показники оцінки результату проекту

результат по достоїнству оцінить громада міста Києва: лікарі, , пацієнти Київського міського медичного центру "Академія здоров'я людини" та КМКЛ №1

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

ефективність проекту висока, адже для реалізації будемо залучати пацієнтів, які обслуговуються в лікарні, привертати увагу районних медіа. А те, що на території лікарні з’явиться реабілітаційний майданчик – мотивуватиме хворих швидше одужувати та мати жагу та силу до життя. Майданчик буде доступний для всіх охочих. А оскільки в районі багато людей схильних до паління та вживання спиртних напоїв – то це ще один привід для активного, здорового способу життя.

Бюджетна ефективність проекту

Врятоване завдяки реабілітації здоров’я не можливо оцінити коштами. Проте , якщо цей майданчик збудують – він покращить та врятує не одне

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".