Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Створення лабораторії Apple для студентів Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
28.02.2019
Номер
308
Освіта

Створення лабораторії Apple для студентів закладу вищої освіти з метою вивчення широкого спектру мов програмування та створення додатків у тому числі на мові Swift і Objective-C, що не можливо без техніки Apple. Створення даної лабораторії дасть змогу підготувати висококваліфікованого IT-спеціаліста, задовільнити затребуваність на ринку праці та підняти рівень IT-індустрії України в цілому!

Бюджет
849 245 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Структурний підрозділ КМДА
Солом'янська РДА
Адреса
вул. Солом'янська, 7, Київ

Опис

Проблема

Однією з найбільш високооплачуваною професією в Україні та в усьому світі є професія програміста! Наразі, на ринку праці затребуваними є програмісти, що володіють мовами Swift та Objective-C. Ці мови програмування є практично безальтернативним вибором для операційної системи iOS, що встановлюється на всю продукцію Apple. Підготувати такого фахівця-програміста можливо тільки при наявності відповідної техніки від Apple, вартість якої є «непід'ємною» для закладів вищої освіти. Державний університет телекомунікацій при наявності 14 спеціальностей, лише зі спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення та суміжних спеціальностей готує 1600 бакалаврів і магістрів, де найбільш необхідні знання мов Swift та Objective-C для більш ефективного навчання студента.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

При облаштуванні лабораторії хоча б шістнадцятьма комп'ютерами від виробника Apple та супутньою технікою Державний університет телекомунікацій в рамках навчання зможе підготувати висококваліфікованого ІТ-спеціаліста в області програмування iOS, які в подальшому піднімуть ІТ-рівень України!

Ключові показники оцінки результату проекту

Ключовими показниками оцінки результату проекту є: • Можливість надання студентам сучасних знать в області програмування що відповідає вимогам роботодавців; • Підготовка висококваліфікованого ІТ-фахівця, що володітиме мовами Swift та Objective-C, що використовуються для створення мобільних додатків Apple; • Наявність сучасної лабораторії Apple буде «привабливою» з точки зору абітурієнта та підвищить статус університету в цілому.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Соціальна ефективність проекту полягає в: • можливості навчанні близько 1600 студентів Державного університету телекомунікацій в рік, що навчаються на бюджетній та контрактній формі в межах навчального процесу (безоплатно); • проведенні навчальних курсів для всіх бажаючих жителів Києва та громадян України. Приблизна кількість громадян - 180 на рік (на платній основі).

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації даного проекту подальше фінансування не потребується

Інформація про інноваційність проекту

Проект є інноваційним для як для Києва, так і для України, бо він враховує надання сучасних знань в області програмування. Особливо «привабливим» він є для студентів, викладачів та громадян, зацікавлених в отриманні високого рівня знань в ІТ-сфері!

Інформація про співфінансування

Співфінансування відсутнє.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Придбання обладнання; 2. Встановлення обладнання; 3. Навчання студентів та громадян України.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ризики відсутні.

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".