Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Електронне табло на першому поверсі КНП "ЦПМСД №2 Дніпровського району м. Києва" Брав участь

Доданий
28.02.2019
Номер
314
Охорона здоров'я

Розклад лікарів -це перше, що потрібно знати людям про відвідуванні закладів охорони здоров'я. Завдяки зручному табло можна відразу побачити зміни у прийомі лікарів та заздалегідь запланувати візит до лікаря. Інформація,яка буде занесена у базу, одразу буде видна на електронному табло, що прискорить відповіді на питання про години прийому.

Бюджет
500 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Олена
Олена Станіславська
Структурний підрозділ КМДА
Департамент охорони здоров’я
Адреса
просп. Павла Тичини, 22, Дніпровський район, Київ

Опис

Проблема

Розклад лікарів -це перше, що потрібно знати людям при відвідуванні закладів охорони здоров'я. Завдяки зручному табло можна відразу побачити зміни у прийомі лікарів та заздалегідь запланувати візит до лікаря.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Інформація,яка буде занесена у базу, одразу буде видна на електронному табло, що прискорить відповіді на питання про години прийому або зміну лікаря.

Ключові показники оцінки результату проекту

Зручне використання. Доступна інформація. Наочна інформація щодо годин прийому спеціалістів. Зручність пошуку потрібного лікаря.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Електронне табло-це сучасний спосіб надати необхідну інформацію вчасно та доступно для всіх людей та відвідувачів. Полегшення внесення змін у графік прийому лікарів та медичного персоналу.

Бюджетна ефективність проекту

Щомісячне обслуговування та налаштування системи збільшують видатки бюджету та потребують подальшого фінансування.

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".