Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Безпечний перехід по вул. Вишгородська, 46 На реалізації

Доданий
28.02.2019
Номер
316
Дороги, транспорт

Змінити поведінку водіїв на пішохідному переході (сповільнюватися, пропускати пішоходів); зробити перехід більш комфортним і безпечним в будь-який час доби.
Встановлення на пішохідному переході освітлювального знаку "Пішохідний перехід" та мигаючого жовтого світлофора, який попереджує заздалегідь про підвищену небезпеку ділянки шляху, а також нанесення розмітки біло - червоного кольору.

Бюджет
50 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Юлія
Юлія Кравчук
Район
Загальноміський проект
Адреса
вул. Вишгородська, 46, Київ

Опис

Проблема

На вулиці Вишгородській, між будинком № 46 та парком Крістерова гірка знаходиться нерегульваний пішохідний перехід, перетинати вулицю яким небезпечно. Водії часто не знижують швидкість і не пропускають пішоходів.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропоную поліпшити даний пішохідний перехі, встановивши світодіодні дорожні знаки "Пішохідний перехід", зробити дорожню розмітку біло-червоного кольору, яка попереджує про небезпечну ділянку, жовтий мигаючий світлофор та лежачі поліцейські по обидві сторони..

Ключові показники оцінки результату проекту

Зниження рівня ДТП: • з постраждалими пішоходами • з постраждалими велосипедистами • з наїздом на пішохода • з наїздом на велосипедиста • з пораненням пішохода • з пораненням велосипедиста • зі смертю пішохода • зі смертю велосипедиста

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Облаштування інфраструктури Оболонського району; зменшення ДТП

Бюджетна ефективність проекту

непотребує великих коштів; безпека руху

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Розробка технічного завдання на об'єкт 2. Закупівля і доставка будівельних матеріалів, дорожніх знаків та елементів вуличного освітлення. 3. Будівництво об'єкта 4. Встановлення нових дорожніх знаків і нанесення розмітки.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".