Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Безпечний перехід по вул. Вишгородська, 46 На голосуванні

Доданий
28.02.2019
Номер
316
Дороги, транспорт

Змінити поведінку водіїв на пішохідному переході (сповільнюватися, пропускати пішоходів); зробити перехід більш комфортним і безпечним в будь-який час доби.
Встановлення на пішохідному переході освітлювального знаку "Пішохідний перехід" та мигаючого жовтого світлофора, який попереджує заздалегідь про підвищену небезпеку ділянки шляху, а також нанесення розмітки біло - червоного кольору.

Бюджет
50 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Юлія
Юлія Кравчук
Структурний підрозділ КМДА
Департамент транспортної інфраструктури
Адреса
вул. Вишгородська, 46, Київ

Опис

Проблема

На вулиці Вишгородській, між будинком № 46 та парком Крістерова гірка знаходиться нерегульваний пішохідний перехід, перетинати вулицю яким небезпечно. Водії часто не знижують швидкість і не пропускають пішоходів.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропоную поліпшити даний пішохідний перехі, встановивши світодіодні дорожні знаки "Пішохідний перехід", зробити дорожню розмітку біло-червоного кольору, яка попереджує про небезпечну ділянку, жовтий мигаючий світлофор та лежачі поліцейські по обидві сторони..

Ключові показники оцінки результату проекту

Зниження рівня ДТП: • з постраждалими пішоходами • з постраждалими велосипедистами • з наїздом на пішохода • з наїздом на велосипедиста • з пораненням пішохода • з пораненням велосипедиста • зі смертю пішохода • зі смертю велосипедиста

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Облаштування інфраструктури Оболонського району; зменшення ДТП

Бюджетна ефективність проекту

непотребує великих коштів; безпека руху

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Розробка технічного завдання на об'єкт 2. Закупівля і доставка будівельних матеріалів, дорожніх знаків та елементів вуличного освітлення. 3. Будівництво об'єкта 4. Встановлення нових дорожніх знаків і нанесення розмітки.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".