Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасне мультимедійне обладнання для актової зали СШ № 71 Реалізований

Доданий
28.02.2019
Номер
317
Освіта

Обладнання актової зали звуковою та мультимедійною технікою для проведення сучасних та насичених освітніх, яскравих творчих та виховних заходів, що сприятимуть розвитку творчих здібностей учнів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
399 800 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Олена
Олена Синявська
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
Польовий провулок, 10

Опис

Проблема

В актовій залі СШ №71 відсутнє сценічне світло та мультимедійне обладнання, що необхідне для сучасного освітнього процесу та проведення творчих заходів.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Закупівля та монтаж освітлювального та мультимедійного обладнання для актової залі СШ №71, в якій навчається 1000 учнів, працює театральний гурток та гурток хорового співу

Ключові показники оцінки результату проекту

Заохочення учнів до участі у культурному житті школи, пошуку власних талантів, розвиток креативності та творчих здібностей учнів.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Встановлення нового обладнання для актової зали дасть змогу проводити освітні заходи, лекції та презентації для 250 осіб одночасно, зробить театральні вистави гуртка більш видовищними, що позитивно вплине на розвиток творчої особистості учнів СШ №71

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації проект не потребує подальшого фінансування

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Проведення тендеру згідно кошторису проекту. 2. Закупівля обладнання згідно кошторису проекту. 3. Монтаж та налаштування звукового обладнання та світла.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".