Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасний кабінет інформатики у спеціалізованій школі № 247 Реалізований

Доданий
28.02.2019
Номер
323
Освіта

Придбання комп'ютерного комплексу на мережевих терміналах та інтерактивного мультимедійного комплексу для створення комфортного освітнього середовища, умов для набуття учнями сучасних знань в галузі ІТ-технологій, що сприятиме формуванню інформаційної культури учнів, здійсненню допрофесійної підготовки, спрямованої на усвідомлене обрання учнями професій.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
265 036 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Тетяна
Тетяна Вишневська
Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Миколи Закревського, 37Б

Опис

Проблема

На даний час у комп'ютерному кабінеті частина техніки непридатна та морально застаріла. Це не дає можливість учням оволодіти актуальними знаннями та навичками на належному рівні, робить здобуту освіту неконкурентною. В сучасному світі людина, що не вміє використовувати нові комп’ютерні технології відчуває себе неповноцінною – має складнощі при отримані подальшої освіти та влаштуванні на гідно оплачувану роботу.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Забезпечення кабінету сучасним обладнанням, створить умови для розвитку зацікавленості учнів до вивчення предмету "Інформатика", набути сучасних знань та вмінь у галузі ІТ-технологій. Отримані знання та вміння сформують в учнів життєві компетентності, необхідні для успішної самореалізації у навчанні та житті.

Ключові показники оцінки результату проекту

Покращення якості освіти через використання в освітньому процесі сучасних електронних навчальних матеріаліалів. Організація безпечного доступу до Інтернет контенту. Зменшуючи кількість комп'ютерів у навчальному класі за допомогою мережевих терміналів, можливо створити робочу атмосферу з низьким рівнем шуму. Комплекс є енергоефективним та матиме на порядок менше енергоспоживання, ніж звичайний комп’ютерний клас.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект розрахований на навчання учнів 1-11 класів (853 учні)

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує додатково фінансування

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".