Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Спортивно-ігрові комплекси на території молодшої школи ліцею 198 «ЕКО» Реалізований

Доданий
28.02.2019
Номер
327
Освіта

Дитячий ігровий майданчик з елементами спортивного комплексу є важливою складовою фізичного,психологічного і розумового розвитку дитини.У сучасному світі виникає гостра потреба у створенні умов для фізичного розвитку підростаючого покоління,для пропаганди здорового способу життя,занять спортом.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 143 600 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Оксана
Оксана Литвин
Локалізація
Святошинський
Адреса установи/закладу, будинку
бульв. Ромена Роллана, 9А

Опис

Проблема

У зв’язку з відсутністю дитячих майданчиків на території школи учні 1-4 класів (загалом 11 класів у кількості близько 400 дітей) мають обмежений вибір активного відпочинку під час навчальних занять та перебування у групі продовженого дня, що призводить до низької рухової активності школярів молодшого віку та неможливості забезпечення їх фізіологічної потреби у русі.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Встановити дитячий ігровий майданчик з елементами спортивного комплексу на території школи. Встановити спортивно-ігрові зони та зони відпочинку для учнів на території школи.

Ключові показники оцінки результату проекту

Організація дозвілля дітей,підвищення культурного рівня,фізичне виховання,популяризація здорового способу життя,підвищення групової злагодженості і колективізму серед дітей молодшого шкільного віку.  

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект загальнодоступний для учнів та педагогів школи загалом біля 450 осіб.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує подальшого фінансування.Обслуговування відбуватиметься за рахунок навчального закладу, штатними працівниками.

Інформація про співфінансування

Відсутня

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Реалізація проекту передбачається шляхом виконання реконструкції спортивного майданчика: 1.Підготовка теритоії та вирівнювання ділянки. 2.Доставка та монтаж нового спортивного обладнання. 3.Здача об’єкту

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Збільшення цін на необхідні спортивно-ігрові обладнання , матеріали та послуги.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".