Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

COworking: НВК "Оболонь" Брав участь

Доданий
01.03.2019
Номер
343
Освіта

Наш проект спрямований на створення громадського простору у вестибюлі НВК "Оболонь". Головною ідеєю є спорудження двох замкнених коворкінгів для навчання й відпочинку та ще декількох зон, які можна буде трансформувати.
Зараз проект COworking зробить процес навчання у нашому закладі більш захопливим та доступним навіть у позаурочний час. А вже наступною чергою буде обладнано внутрішній дворик!

Бюджет
2 541 880 грн
Розрахунок бюджету
Структурний підрозділ КМДА
Оболонська РДА
Адреса
вул. Прирічна, 27Б, Оболонський, Київ

Опис

Проблема

Потреба в комфортній зоні для відпочинку та навчання нині є як у учнів НВК, так і в батьків та вчителів. Однак, таких зон нема, а учні змушені стояти в коридорах в очікуванні наступного уроку. аналіз поточної ситуації в НВК «Оболонь» показав, що реконструкції найбільш потребує саме вестибюль. На даний момент це приміщення займає дуже велику площу, яка майже не використовується за призначенням. Цей проект передбачає розширення вестибюлю та створення комфортних умов для відпочинку та навчання.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується облаштувати два замкнених коворкінги та ще два відкритих простори, які за потребою можна трансформувати. Також створюються зручні інформативні зони для навігації по НВК та виставок дитячої творчості. Додатково оснащується головний фасад комплексу. Проект не заважає шкільним процесам та вільному пересуванню через НВК. Навчальний процес виходить з класів у зони відпочинку, тим самим збільшуючи інтерес до пізнання серед учнів. Замість будки охоронця облаштоване комфортабельне лоббі з місцем очікування для батьків.

Ключові показники оцінки результату проекту

Проект можна буде вважати завершеним, коли все буде виконано за проектную документацією. А саме: 1. Повний ремонт вестибюлю, заміна покриття, облаштування декоративних елементів. 2. Встановлення двох коворкінг-зон, інформаційних стендів, шаф, стійки лоббі. 3. Встановлення невелких меблів, техніки.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Даний проект буде забезпечувати потреби всіх учнів, батьків і вчителів НВК "Оболонь". Також проектом передбачається облаштування пандусу для доступу в заклад, тобто створення достатніх інклюзивних умов.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізацій даний проект майже не передбачає фінансування. Можливе лише у разі ушкодження меблів.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Демонтажні роботи: розширення вестибюлю за рахунок балкону НВК, демонтаж підлоги, нинішнього приміщення охоронця. 2.Загальнобудівельні роботи: невеликі монолітні роботи, встановлення вікон на новій частині вестибюлю. 3. Оздоблювальні роботи: ремонт фасаду, покриття підлоги лінолеумом, перекраска стін, стель, встановлення декоративних елементів на стінах. 4. Обладнання та меблювання: встановлення коворкінгів, стійки лоббі, інформаційних стендів, шаф, стільців, пуфиків, диванів, тощо. 5. Додаткові роботи: вивезення будівельного сміття

Фотографії

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".