Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасне звукове обладнання для актової зали СЗШ № 184 Брав участь

Доданий
15.02.2019
Номер
35
Освіта

Проект спрямований на створення сучасного і комфортного освітнього середовища для самореалізації понад 800 учнів нашої школи. Усвідомлюючи потребу в новітніх формах навчання та проведення змістовного дозвілля дітей, розвитку власних творчих здібностей необхідне осучаснення звукового обладнання в актовій залі.

Бюджет
151 272 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Алла
Алла Мішина
Район
Дніпровський
Адреса
вул. Едуарда Вільде, 5, Київ

Опис

Проблема

У зв’язку з усвідомленням потреби в новітніх формах навчання та змістовного дозвілля дітей необхідне оновлення звукового обладнання в актовій залі для проведення масових заходів (семінари, круглі столи для учнів та вчителів, настановчі конференції, олімпіади, концерти, вистави силами учнів та вчителів.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Досягнення мети можливе при модернізації існуючих і запровадженні нових сучасних технологій, забезпеченні школи новим звуковим обладнанням для якісного проведення загальношкільних та позаурочних заходів. Створення сприятливого середовища.

Ключові показники оцінки результату проекту

Створення доступних умов цілеспрямованого використання учнями та вчителями свого вільного часу. Позитивний вплив на становлення і розвиток компетентностей сучасного учня.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Оновлення звукового обладнання надасть можливість проводити для учнів школи культурно-масові заходи, семінари, круглі столи, конференції та інші. Це сприятиме формуванню всебічно розвинутої особистості. Дасть можливість знаходити та розвивати нові обдарування, осучаснити освітній процес.

Бюджетна ефективність проекту

після реалізації не потребує подальшого фінансування.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".