Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Благоустрій території на розі вулиці Милославської та проспекту Володимира Маяковського Позитивний висновок

Доданий
01.03.2019
Номер
356
Публічний простір

За проектом територія на розі вулиці Милославської та проспекту Володимира Маяковського має бути облаштована на відкритий, затишний та зручно організований публічний простір, де вирує звичайне, повсякденне життя мікрорайону. В першу чергу має на меті не змінювати природньо створені пішохідні маршрути, а навпаки доповнити їх та підкреслити, зробити більш комфортними та приємними для користування.

Лідер проекту
Бюджет
1 358 334 грн
Розрахунок бюджету
Район
Деснянський
Адреса
просп. Володимира Маяковського, 97/15, Київ

Опис

Проблема

На даний момент ми спостерігаємо територію простору, якою користуються місцеві мешканці не за власним вибором, а тому що вимушені це робити, так як через нього пролягають важливі пішоходні шляхи пересування мікрорайоном міста. На достатньо великій території, яка немає функціонального навантаження, за мовчазної згоди місцевих мешканців та перехожих починають паркувати авто. Це скоріш за все наслідок байдужого ставлення до території, та його беззмістовності. Хоча навпроти, через дорогу є велика автомобільна парковка.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Аналізуючі отримані дані з дослідження та наявні природньо створені пішохідні шляхи зазначеною теритоорією, ми пропонуємо шляхом благоустрою наповнити територію базовими міськими активностями. Основна ідея - створення комфортного, привабливого та затишного публічного простору для зустрічей то короткочасного очікування поруч з центром торгівлі (магазини), зупинкою громадського транспорту та житловими будинками. Також територія стане більш привабливим місцем мікрорайону, та надасть змогу приємно перепочити під час пішої прогулянки та поїздки на велосипеді. Також з’явиться місце очікування громадського транспорту, та завдяки благоустрою звяльняться пішохідні тротуари від незаконого паркування приватного авто.

Ключові показники оцінки результату проекту

Популярність серед мешканців, збільшення озеленення місцевості, поява нового зручно облаштованого публічного простору.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Зручний та затишний сквер для відпочинку, доступний для усіх мешканців району.

Бюджетна ефективність проекту

Створений простір в подальшому потребує періодичного догляду та прибирання.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

В закріпленому документі зазначено поетапність дій в реалізації проекту.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Подорожчання матеріалів та послуг на момент реалізації проекту

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".