Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Соціальні послуги денного догляду дітям з інвалідністю в ГОІ Родина Брав участь

Доданий
01.03.2019
Номер
371
Соціальний захист

Протягом 2020 року на базі соціально-реабілітаційного центру Родина будуть надаватися соціальні послуги денного догляду дітям з інвалідністю (підгрупа А). В центрі вони отримують корисну зайнятість протягом дня, спілкування, навчання та розвиток. Більше про денний догляд в ГОІ Родина покаже відео за посиланням нижче.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
500 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
бульв. Вацлава Гавела (Лепсе, 15А

Опис

Проблема

Надавачів соціальних послуг денного догляду, які функціонують на державному рівні, не достатньо. Більшість дітей з важкими комбінованими формами інвалідності змушені перебувати вдома під цілодобовим наглядом одного з членів сім'ї. Людина в таких обставинах не має шансів на працевлаштування або, навіть, на відпочинок чи час для себе, оскільки змушена постійно доглядати за дитиною (особою) з інвалідністю.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Соціально-реабілітаційний центр Родина надає послуги денного догляду тим дітям, які цього потребують. У центрі забезпечується догляд за дітьми, навчання, розвиток тих чи інших навичок та вмінь, виходячи з індивідуальних можливостей кожної окремої дитини з понеділка по п`ятницю з 8:00 до 19:00. У цей час батьки дітей з інвалідністю мають можливість повноцінно працювати чи вирішувати будь-які свої питаня, довіривши своїх дітей кваліфікованим соціальним працівникам, педагогам та психологам, які працюють в центрі Родина.

Ключові показники оцінки результату проекту

Зменшення навантаження на сім`ї, в яких виховуються діти з важкими формами інвалідності, розвиток індивідуальних навичок дітей згідно зі складеним корекційним планом (складається для кожної дитини окремо).

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Для отримання послуги денного догляду приймаються діти, яким через їхні особливості розвитку не доступні загальноосвітні та дошкільні заклади освіти. Центр відкрито для мешканців будь-якого району міста, не дивлячись на те, що територіально він розміщений у Солом`янському районі.

Бюджетна ефективність проекту

Після закінчення терміну реалізації потреба у подальшому фінансуванні залишається.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Нестабільність (здешевіння) національної валюти

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".