Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Зробити благоустрій та озеленення території КМКЛ №1 Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
01.03.2019
Номер
380
Охорона здоров'я

Висадка дерев, квітів та встановлення сучасних лавочок на території КМКЛ №1 сприятиме швидшому одужанню пацієнтів. Щороку тут лікуються близько 30 тис. осіб. З них багато потребують реабілітації після інсульту, інфаркту, оперативних втручань різного плану; отримують безкоштовну допомогу Герої війни, чорнобильці, інваліди тощо. Тут необхідна гарна інфраструктура.

Бюджет
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Структурний підрозділ КМДА
Департамент охорони здоров’я
Адреса
шосе Харківське, 121, Київ

Опис

Проблема

Недостатня кількість зелених насаджень, квітів, куточків природи на території лікарні.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення сучасного природного оазису: встановлення лавочок, висадка дерев, кущів, квітів допоможе створити гарний настрій хворим та швидше одужати. Перебуваючи в стаціонарі, вони зможуть прогулятись навколо зеленої квітучої території та отримати естетичну насолоду, сфотографувати красу навколо себе. Лікарня існує понад 60 років, вона є однією з найбільших за кількістю ліжок. За рік тут обслуговується 30 тис пацієнтів. Нещодавно тут відремонтовано та відкрито декілька нових операційних відділень, саме на часі благоустрій території. Поруч тут розвинена інфраструктура: магазини, парк Партизанської слави, пологовий будинок, жіноча консультація та поліклініка, тож, багато мамочок з дітками прогулюються щодня повз лікарню. Багато людей оцінять цей проект.

Ключові показники оцінки результату проекту

результат по достоїнству оцінить громада міста Києва:  лікарі, , пацієнти Київського міського медичного центру "Академія здоров'я людини" та КМКЛ №1

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

ефективність проекту висока, адже для реалізації будемо залучати пацієнтів, які обслуговуються в лікарні, привертати увагу районних медіа. А те, що на території лікарні з’явиться ще одна зелена квітуча зона – мотивуватиме хворих швидше одужувати та мати жагу та силу до життя.

Бюджетна ефективність проекту

Реалізований проект дозволить менше хворіти мешканцям! Після реалізації проекту будемо втілювати в життя інші соціально важливі об'єкти з

Фотографії

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".