Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Писанка Арт-Фест Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
01.03.2019
Номер
392
Культура, туризм

Фестиваль Писанок – це щорічний традиційний захід, що є невід'ємною частиною свята Великодня для киян та гостей столиці України. Сьогодні це сучасний арт-перфоманс, який об’єднує творчість сотень писанкарів та тисяч художників з різних куточків країни. Експозиція фестивалю поєднує в собі виставку традиційних писанок, зону майстер-класів, писанки-мальованки та авторські арт-об’єкти.

Бюджет
2 076 000 грн
Розрахунок бюджету
Структурний підрозділ КМДА
Департамент культури
Адреса
вул. Володимирська, 24, Київ

Опис

Проблема

Один з наймасштабніших фестивалів в Україні до дня Великодня. Щороку сотні тисяч українців із різних куточків країни та гості з-за кордону приїжджають до Києва, щоб поглянути на найкращі роботи вітчизняних майстрів та наповнитись атмосферою Великодніх свят. Найбільш очікуваний та впізнаваний весняний фестиваль України, який став візитівкою столиці для туристів з багатьох країн. Фестиваль писанок це захід, який поєднує в собі сьогоденність та автентичність: популяризує/розвиває традиційне писанкарство; відновлює національні традицій; зберігає та поширює культуру України. Проект вже досяг національного рівня, залучивши до участі в ньому понад 1 тис. писанкарів, народних майстрів, художніх спілок та дитячих арт-студій. Захід має культурно-виховний характер як сучасний арт-перфоманс.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення фестивалю кожен рік об'єднує писанкарів, народних майстрів, українських митців та художників, що представляють свої роботи та техніки розпису. Таким чином цей проект розповідає про величну та мистецьку Україну, її духовну міць та культурні надбання. Щороку до нього долучаються нові учасники, об’єднуючись у команду творчих та амбітних фундаторів традиційного та сучасного мистецтва. Фестиваль писанок – це виставка просто неба, що має ризик впливу погодних умов. Беручи до уваги досвід попередніх фестивалів в 2020 році планується: належне представлення експозиції всеукраїнської колекції писанок; розширення зони майстер-класів та збільшення кількості учасників.Фестиваль писанок вже довів, що традиції можуть розмовляти мовою 21 ст.

Ключові показники оцінки результату проекту

Фестиваль надає можливість киянам та гостям столиці відвідати наймасштабніший захід, що присвячений Великодню. Подія, у вільному доступі, презентуватиме: всеукраїнську колекцію традиційних писанок; виставку арт-об’єктів у формі великого великоднього яйця та об’єктів абсолютно нових форм; на локаціях фестивалю будуть проводитися тематичні майстер-класи, де діти та дорослі власноруч зможуть створити твір прикладного мистецтва. Таким чином Фестиваль сприяє поширенню традиційного писанкарства.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект є загальнодоступним для відвідувачів, спрямований на різні вікові та соціальні групи. В середньому кожен рік фестиваль відвідує 2-2,5 млн. гостей. Унікальна експозиція у сучасному форматі “Open Air”.Позначка учасників за минулі роки перетнула 2000 художників. За роки проведення фестивалю було створено експозицію, що має в колекції понад одну тисячу арт-об’єктів. Особливе місце займає просвітницька функція, спонукаючи суспільство відвідувати не лише розважальні заходи.

Бюджетна ефективність проекту

Підвищення популярності міста Києва, як туристичного міста та культурної столиці, залучення додаткових кошти до міського бюджету.

Інформація про інноваційність проекту

Фестиваль писанок – унікальна виставка у вільному доступі, формату «open air», яка поєднує в собі експозицію традиційних писанок та сучасний арт-перформанс. Проект доводить доцільність і можливість втілення новації, у вигляді різних арт-об’єктів, залучення новітніх тенденцій та технологій в оформленні локацій заходу, які щороку змінюються та доповнюються.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Відкриття реєстрації для потенційних учасників, аналіз анкет та відбір учасників. 2. Виготовлення форм арт-об’єктів; видача форм арт-об’єктів учасникам; повернення арт-об’єктів до оргкомітету 3. Монтажні роботи на локації проведення Заходу та встановлення експозиції. 4. Відкриття Фестивалю писанок 2020 5. Демонтажні роботи

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Підвищення цін на необхідні матеріали, послуги тощо.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".