Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Дитячий комплекс "Фрегат "Сонячний" Реалізований

Доданий
01.03.2019
Номер
409
Соціальний захист

Встановлення майданчику на проспекті Володимира Маяковського,91В дозволить фізично та духовно розвивати дитину в правильному напрямку, без небезпеки завдати йому серйозну фізичну травму. Різні турніки і гірки розвивають фізичні дані. Дитячі гойдалки дозволяють розвинути вестибулярний апарат, при цьому, радіючи з друзями. Також це місце, в якому дитина знаходить собі нових друзів, зміцнює дружбу.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
423 200 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Сергій
Сергій Сергеєв
Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
Володимира Маяковського проспект, 91в

Опис

Проблема

Встановлення дитячого майданчику одна з перших необхідностей для підростаючого покоління. Спочатку це місце, в якому дитина знаходить собі нових друзів, зміцнює дружбу, загалом, навчається налагоджувати контакти і визначати своє місце в соціумі. Також дитячий майданчик дозволяє розвивати тіло дитини в правильному напрямку, без небезпеки завдати йому серйозну фізичну травму. Різні турніки і гірки розвивають фізичні дані. Дитячі гойдалки дозволяють розвинути вестибулярний апарат, при цьому, радіючи з друзями.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Демонтувати застаріле небезпечне обладнання яке несе в собі певні загрози здоров'ю дітям та батькам. На місці демонтованого встановити новий безпечний, розвиваючий комплекс.

Ключові показники оцінки результату проекту

Надійність конструкції, що зможе забеспечити здоров'я дітей. Позитивні відгуки мешканців та гостей будинку, вдячність батьків дітей.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Кожна дитина деснянського району матиме можливість грати на дитячому майданчику

Бюджетна ефективність проекту

Після встановлення дитячого майданчику значно зменшиться потреба закладати кошти на розвиток дитячої інфроструктури мікрорайону

Інформація про інноваційність проекту

Ігровий комплекс надає можливість дітям в ігровій формі виконувати фізичні вправи на відкритому повітрі не помітно для самих дітей. Крім того, багато ігр будуть мати морську тематику, що сприяє розвитку уяви дитини. Сам комплекс складається з платформ, встановлених на стійках з'єднаних між собою мостами. Крім моста до платформ приєднуються різні снаряди. Сам комплекс виконано з екологічно чистих матеріалів.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Демонтаж 2. Вивіз демонтованих матеріалів 3. Монтаж нового майданчика

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".