Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Спортивний футбольний майданчик, Марини Цвєтаєвої, 16 Позитивний висновок

Доданий
01.03.2019
Номер
410
Спорт

На території, яка вже призначена під спортивний майданчик встановити належне покриття та збудувати футбольне поле, що зумовлено інтересом мешканців до цього виду спорту та відсутністю подібних майданчиків у мікрорайоні та новколо нього.

Лідер проекту
Бюджет
1 147 668 грн
Розрахунок бюджету
Район
Деснянський
Адреса
вул. Марини Цвєтаєвої, 16, Київ

Опис

Проблема

Мікрорайон густонаселений, велику частку жителів складають молодь та діти, для яких заняття спортом просто необхідні, але якісні спортивні майданчики відсутні, попри те, що є територія, призначена під майданчик, але необладнана для цього.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

На території, призначеній під спортивний майданчик, проте яка пустує та непридатна для занять спортом збудувати та обладнати новітній футбольний майданчик.

Ключові показники оцінки результату проекту

Зростання рівня охоплення жителів мікрорайону фізкультурою та спортом -Покращення спортивного здоров’я населення -Популяризація здорового способу життя - Підвищення інтересу до спортивного дозвілля

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект розрахований для дітей, молоді, татусів, які люблять з дітьми грати у футбол та взагалі для всіх активних жителів мікрорайону.

Бюджетна ефективність проекту

Ні

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Проектно-рошукувальні роботи. 2. Підготовка основи для покриття 3. Укладення покриття 4. Встановлення огородження майданчику 5. Монтаж спортивного обладнання 6. Запуск у роботу

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ні

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".