Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Оснащення кабінету ЛФК сучасним обладнанням для реабілітації. На реалізації

Доданий
01.03.2019
Номер
411
Охорона здоров'я

В поліклініці, за адресою Щербаковського 70 , працює кабінет з реабілітації ЛФК. в кабінеті з реабілітації ЛФК проходять групові заняття і цей кабінет постійно відвідує багато хворих людей. Зараз цей кабінет перевели в нове приміщення. Не зробили ремонту та налаштування. Вважаючи на великий попит з боку мешканців нашого району просимо обладнати кабінет ЛФК для якісної реабілітації хворих.

Бюджет
55 808 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Сергій
Сергій Супрун
Район
Загальноміський проект
Адреса
вул. Данила Щербаківського (Щербакова), 70, Київ

Опис

Проблема

Облаштування реабілітаційним обладнанням кабінету ЛФК. В мікрорайоні Нивки мешкає 74,1 тисячі чоловік, та діє одна поліклініка для дорослих, Щербаківського 70. Поліклініка обслуговує 49,3 тисячі мешканців. Хворих з переломами кінцівок, рук та ніг, остеохондрозами, радикулітами, інсультами, та різними політравмами лікарі направляють для консультації та лікування до кабінету ЛФК. Все обладнання кабінету ЛФК, шведські стінки, реабілітаційне обладнання, не встановлені і лежать просто на підлозі, бо приміщення потребує ремонту. Лікар реабілітолог працює в таких умовах та приймає хворих, бо є відповідальною особою, сумлінно виконує свої обов’язки. Просимо звернути на цей кабінет увагу, та вважаючи на великий попит з боку мешканців нашого району обладнати його згідно з вимогами та потреби.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для нормального функцінування кабінету лфк необхідно обладнати реабілітаційним обладнанням: Профілактор Євмінова, килимок гімнастичний , орбітрек, велотренажер,реабилитационный велотренажер Dual Bike, гантелі гімнастичні, степпер із стійкою ,степпер, балансувальна півсфера, балансувальний диск SPART ,гімнастичні м'ячі , бігова доріжка, стільці, гімнастичні палиці, гімнастична гума, степ платформа Hop Sport Basic, шведська с Шведська стінка Затишок Спорт Fitness Pro Premium, ковролін B-SPRINT та інше.

Ключові показники оцінки результату проекту

Якісне лікування та відновлення хворих з переломами рук і ніг, захворюваннями хребця, іншими політравмами, інсультами, літніх людей

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Велика потреба хворих людей, які залишаються за відсутності реабілітаційного обладнання без якісного лікування та відновлення.

Бюджетна ефективність проекту

Після ефективного та якісного лікування люди відновлять свою працездатність і стануть до роботи.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент охорони здоров'я ВО КМР (КМДА)

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".