Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Екопростір Биківні Брав участь

Доданий
01.03.2019
Номер
414
Культура, туризм

У Биківні вздовж житлової забудови проходить вузенька ділянка лісу. Цей ліс занедбаний, засмічений побутовим сміттям. Необхідно звільнити ліс від сміття, розмістити інформаційні стенди, які навчатимуть дбайливому ставленню до природи.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
170 700 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Бобринецька, 62

Опис

Проблема

Місцеві мешканці не мають публічного простору для дозвілля, навкруги приватний сектор. При цьому ділянка лісу, яка впритул межує з приватною забудовою, використовується для звалення побутового сміття.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Необхідно розчистити ділянку лісу та створити привабливий екопростір, як приклад цивілізованого ставлення до природи. Зявляється можливість практичних навчань учнів школи №23 дбайливому ставленню до лісу шляхом проведення уроків виживання, спортивного орієнтування, екологічних занять з правил поводження в лісі, що сприятиме підвищенню екокультури населення вцілому. Встановлення інформаційних стендів допоможе змінити ставлення до лісу з боку мешканців навколішніх будинків. Наявність екопростору згуртує місцеву громаду, поліпшить умови проживання в Биківні.

Ключові показники оцінки результату проекту

Кияни отримають місце відпочинку нового типу - цивілізований та безпечний екопростір для проведення вільного часу та відпочинку, – в якому буде збережено природне середовище. Культури поводження з природою і лісом у місцевої громади буде підвищена. Стан лісових насаджень буде покращено. Наявність сімейної зони відпочинку згуртує місцеву громаду.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Загальнодоступний безоплатний екопростір для проведення вільного часу та практичних навчань для місцевих мешканців та всіх Киян. Проект має інклюзивну складову.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації потребується додаткове фінансування в частині вивезення сміття. Утилізацію пропонується проводити силами громади.

Інформація про інноваційність проекту

.Іноваційність проекту полягає в тому, що зона відпочинку організована без значного перетворення природного лісу

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Розчищення території та вивезення сміття. Встановлення інформаційних стендів. Встановлення баків для роздільного сміття. Облаштування зони відпочинку.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Засміченість території на тлі невирішених проблем з вивезенням побутового сміття місцевих мешканців приватного сектору

За проєкт проголосували

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".