Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Оновлення та осучаснення матеріально-технічної бази ансамблю "Пульс" Реалізований

Доданий
02.03.2019
Номер
429
Освіта

Проект спрямований на створення сучасного, комфортного та безпечного позашкільного освітнього середовища для всебічного розвитку дітей та молоді (звукове обладнання, комп’ютерна та оргтехніка).

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
399 360 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Шевченківський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Січових Стрільців (Артема, 14

Опис

Проблема

Предметом створення проекту стали нагальні проблеми осучаснення і потреба фінансування позашкільної освіти, яка є постійно тривалим процесом розвитку власних творчих здібностей дітьми та молоддю і засвоєння ними соціально значущого досвіду. Створення комфортних творчих умов на найвищому рівні для самореалізації дітей та молоді вимагає відповідного фінансування, що є доволі актуальним в умовах обмеженості фінансових ресурсів з боку держави.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Одним із шляхів досягнення мети є модернізація існуючих і запровадження нових сучасних технологій, забезпечення ансамблю "Пульс" аудіо та іншою сучасною технікою для якісного виконання замовлення дітей та молоді, їх батьків, соціуму.

Ключові показники оцінки результату проекту

Створення доступних умов цілеспрямованого використання дітьми та молоддю свого вільного часу. Позитивний вплив сучасних напрямів танцювального мистецтва на розвиток особистості, становлення її індивідуальності, розвиток сприйнятливості, почуттів, реалізацію обдарованості, мистецьких здібностей тощо

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Діти та молодь, які отримають можливість розвивати свої творчі здібності, розширювати коло власних інтересів безкоштовно завдяки позашкільній освіті.

Бюджетна ефективність проекту

Створення сучасного і комфортного позашкільного освітнього середовища у межах запланованого кошторису, без додаткового фінансування.

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".