Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Пошиття сучасних костюмів, виготовлення вінків для ансамблю «Пульс» Реалізований

Доданий
02.03.2019
Номер
431
Освіта

Ансамбль «Пульс» більше 30-ти років є організатором і учасником багатьох всеукраїнських і міжнародних проектів в місті Києві. Дитячий колектив потребує пошиття сучасних сценічних костюмів та виготовлення вінків. Це дозволить гідно представити столицю сучасної України і виховувати дітей та молодь на справжніх українських традиціях, які є вкрай важливою умовою європейського майбутнього нашої країни.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
537 396 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Шевченківський
Адреса установи/закладу, будинку
Січових Стрільців вулиця, 43

Опис

Проблема

Необхідність у нових сучасних сценічних костюмах та стилізованих віночках для художніх номерів народного художнього колективу «Спортивно-танцювальний ансамбль «Пульс». Основа репертуару ансамблю – художні номери, яких у репертуарі ансамблю більше 50-ти. А невід’ємною складовою кожного художнього номеру є сценічний костюм. За більше ніж тридцять років у творчому колі ансамблю виросло кілька поколінь юних киян. Молоді талановиті педагоги ансамблю втілюють у життя нові сучасні постановки, які також потребують нових яскравих сценічних костюмів та реквізиту, що дозволить гідно представити національну ідентичність і виховує дітей та молодь на справжніх українських традиціях, які є необхідною основою національної ідеології.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пошиття нових сценічних костюмів та виготовлення стилізованих віночків забезпечить репертуар ансамблю новими художніми номерами, які відповідають потребам сучасності.

Ключові показники оцінки результату проекту

Цей проект сприятиме формуванню компетентності вихованців ансамблю у мистецтві хореографії. Нові сценічні костюми та віночки нададуть змогу вихованцям взяти участь у нових художніх номерах ансамблю, що вкрай необхідно для успішної самореалізації у житті, навчанні та праці. Учні зможуть реалізувати себе у концертах, фестивалях та конкурсах, де будуть представлені нові костюми.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Нові костюми зможуть використовувати усі вихованці колективу, які будуть задіяні у концертах ансамблю. Враховуючи факт, що методика постановки номерів враховує не один склад учасників у постановці, то соціальна ефективність та загальнодоступність проекту досить висока.

Бюджетна ефективність проекту

Пошиття сценічних костюмів та виготовлення віночків у межах запланованого кошторису, без додаткового фінансування.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1) Створення ескізів костюмів та віночків 2) складання кошторису на пошиття костюмів та виготовлення віночків 3) Примірка пілотних зразків 4) Пошиття сценічних костюмів та виготовлення віночків у запланованій кількості.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

1)Відсутність фінансування або зволікання з фінансуванням 2)Зміна вартості обладнання врахована при формуванні бюджету проекту у розмірі 20% від суми

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".