Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Міні-футбол в колежі Сухомлинського Брав участь

Доданий
02.03.2019
Номер
435
Спорт

Створення для учнів колежу та мешканців Микільської Слобідки можливості для занять на свіжому повітрі міні-футболом, баскетболом та іншими командними видами спорту на безпечній площадці з поліурітановим покриттям.

Бюджет
533 557 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Дніпровський
Адреса
вул. Митрополита Андрея Шептицького (Луначарського), 5А, Київ

Опис

Проблема

Відсутність безпечного місця для рухомих ігор та занять командними видами спорту на свіжому повітрі для дітей віком 9-15 років

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення на території колежу безпечної (з поліурітановим покриттям) локації для занять дітей та мешканців Микільської Слобідки рухомими спортивними іграми на свіжому повітрі.

Ключові показники оцінки результату проекту

Реалізація проекту надасть можливість для проведення спортивних тренувань на свіжому повітрі 1200 колежан та ~ 13,5 тис. мешканців прилеглих будинків Микільської Слобідки.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Можливість займатись рухливими спортивними іграми на свіжому повітрі - нагальна потреба для збереження здоров'я сучасних містян. Локація є загальнодоступною і не має огорожі для доступу з території колежу. Простір планується без бар’єрним для використання людьми з особливими фізичними потребами.

Бюджетна ефективність проекту

Експлуатація локації не потребуватиме додаткового фінансування.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Проектування та тендерні процедури –2 міс. 2. Підготовчі та земляні роботи – 1 міс. 3. Укладання основи та двошарового поліуретанового покриття – 1 міс. 4. Закупівля та монтаж воріт для футбола та баскетбольних щитів – 2 тижня. 5. Нанесення розмітки – 2 тижня.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".