Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"Гідність дитини. Ремонт туалетних кімнат у школі №160" Брав участь

Доданий
02.03.2019
Номер
456
Освіта

Капітальний ремонт приміщень туалетів для учнів початкової школи з метою створення якісних та комфортних санітарно-гігієнічних умов згідно із Державними будівельними нормами України ДБН В.2.2-3:2018. Монтаж сучасного сантехнічного обладнання. Нове оздоблення стін, стелі та підлоги приміщень.

Бюджет
894 337 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Дарницький
Адреса
вул. Російська, 45, Київ

Опис

Проблема

Стан приміщень, комунікацій та сантехнічного обладнання потребують капітального ремонту та заміни. За ДБН кількість санітарних вузлів не відповідає кількості учнів, які навчаються у закладі освіти.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Виконання робіт із капітального ремонту туалетних кімнат, що передбачає збільшення кількісті санвузлів, оздоблювальні роботи, монтаж сучасної сантехніки та обладнання, встановлення гігєнічних кабінок та сантехнічних перегородок. Реалізація проекту створить належні санітарно-гігієнічні умови, комфортне середовище та значно покращить технічний стан приміщення школи.

Ключові показники оцінки результату проекту

Якісні, комфортні та сучасні санітарно-гігієнічні умови; збільшення кількості санітарних вузлів; зменшення витрат води та електроенергії; бюджетна ефективність; сучасний дизайн.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Санітарно-гігієнічні умови для учасників освітнього процесу. Адміністрація школи гарантує загальнодоступність до результатів проекту всім учасникам освітнього процесу.

Бюджетна ефективність проекту

За результатами виконання зменшується використання ресурсів та економія бюджетних коштів.Проект не потребує подальшого фінансування

Інформація про інноваційність проекту

"Гідність дитини" - проект створення нового освітнього простору в рамках концепції «Нової української школи» з використанням водозберігаючих та енергоефективних технологій.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Підготовчий етап: план реалізації портфелю, проектна документація, вибір постачальників, тендерні закупівлі. Основний етап: демонтаж, оздоблювальні та сантехнічні роботи, встановлення обладнання. Підсумковий етап: прийняття в експлуатацію, звітування та оцінка результатів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Зволікання з фінансуванням, проходження тендерних процедур,

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".