Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Майданчик для вигулу тварин Експертиза

Доданий
02.03.2019
Номер
465
Публічний простір

Майданчик для вигулу тварин відокремлений парканом, обладнаний зручними та безпечними конструкциями.

Лідер проекту
Бюджет
317 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Святошинський
Адреса
вул. Олевська, 5, Київ

Опис

Проблема

Далеко не скрізь можна знайти підходящі місця для вигулу тварин, існуючі в такому стані, що використовувати неможливо, критична санітарно-епідемічна та екологічна ситуація в місті після спорожнення тварин, у власників собак майже відсутня культура прибирання за своїми тваринами, що створює негативне ставлення інших мешканців до їх власників.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується: встановити майданчик для вигулу тварин, відокремлений парканом з комплексами, обладнанням для вигулу та тренування, що виготовлене за новітніми технологіями та заходами безпеки, а також з урахуванням різних видів та порід собак. На майданчику встановлені спеціальні собачі вбиральні, попереджувальні, інформаційні знаки, з зазначенням назв та телефонів установ, де можна отримати відповідні консультації.

Ключові показники оцінки результату проекту

Поліпшення санітарно-епідемічного та екологічного стану в районі, зменшення кількості конфліктних ситуацій, у т. ч. покусів собаками людей та інших тварин, підвищення рівня культури та громадської активності власників собак, можливість повноцінного розвитку та тренування тварин. Відсутність шуму від гавкоту собак біля будинків, задоволення мешканців комфортом.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Майданчик (зона) для вигулу тварин має бути відведений у кожному парку та сквері, на території міста. Площа зони для вигулу тварин не повинна бути менша за 30 відсотків маршрутів, які розташовані на територіях парків та скверів. Зокрема підвищується культура власників тварин, формується цивілізоване відношення до навколишнього середовища, поліпшується санітарно-епідемічний та екологічний стан в районі та в загалі у нашому місті.

Бюджетна ефективність проекту

Проект не потребує збільшення видатків та подальшого фінансування.

Інформація про інноваційність проекту

Майданчик для вигулу тварин обладнані спеціальними попереджувальними знаками, а також табличками з зазначенням назв та телефонів установ, які відповідають за їх технічний та санітарний стан. Крім цього, місця та зони для вигулу тварин повинні бути обладнані контейнерами для збору сміття та екскрементів.

Інформація про співфінансування

Можлива співучасть мешканців, які мають тварин.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Другий квартал 2020 року.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Недостатня кількість голосів при голосуванні за проект.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".