Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Громадському парку – громадський туалет Позитивний висновок

Доданий
02.03.2019
Номер
468
Публічний простір

Створення громадського туалету в Солом’янському ландшафтному парку, що буде відповідати ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд»

Лідер проекту
Бюджет
1 680 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Управління екології та природних ресурсів органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Адреса
вул. Генерала Шаповала (Механізаторів), 7, Київ

Опис

Проблема

Відвідувачі Солом’янського ландшафтного парку мають змогу скористатися туалетом лише у приватному ресторані. Цей туалет не є загальнодоступним. Під час першої черги реконструкції парку, що проводить КП «Київський центр розвитку міського середовища» будівництво громадського туалету не передбачено (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-05-19-000014-b).

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

На балансі КП УЗН Солом’янського району обліковується колишній підземний туалет за адресою вул. Генерала Шаповала (Механізаторів), 7-а. Капітальний ремонт цієї споруди не вирішує питання інклюзивності. Додатково до ремонту пропонується зверху споруди встановити модуль з легких конструкцій та облаштувати там доступний туалет для людей з інвалідністю.

Ключові показники оцінки результату проекту

Влаштування громадського туалету на 5-6 кабінок та однієї кабінки для людей з інвалідністю (кількість визначена за досвідом використання схожого туалету в Сирецькому парку).

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Громадський туалет в парку повинен бути загальнодоступним

Бюджетна ефективність проекту

Питання самоокупності туалету вирішує балансоутримувач (КП УЗН Солом’янського району). По місту є приклади безоплатних і платних туалетів

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Протягом ІV кварталу 2019 року уточнюється стан підземної споруди, погоджуються технічні умови, розробляється проект підключення модульного блоку. В І кварталі 2020 року проводяться тендерні процедури. Протягом ІІ кварталу 2020 року виконується капітальний ремонт та монтується павільйон, влаштовуються сходи і пандус. В ІІІ кварталі 2020 року відбувається монтаж обладнання та підключення до мереж. Протягом ІV кварталу проводяться пускові роботи та передача туалету в експлуатацію.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Споруда знаходиться на балансі КП УЗН Солом’янського району, але земельна ділянка орендована до липня 2019 року. Орендар ділянку не використовує. Цільове призначення ділянки не відповідає її технічним умовам (через ділянку проходять мережі, що унеможливлює встановлення атракціонів). Необхідно повернути ділянку до складу зелених насаджень Солом’янського ландшафтного парку.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".