Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

дитячі лідери пізнають Україну 29.05.20 Одеса Негативний висновок

Доданий
07.02.2019
Номер
5
Інше

Кращі дитячі лідери Києва направляються потягом на екскурсію в Одесу, де пізнають Україну і стають патріотами

Лідер проекту
Микола
Микола Масловський
Бюджет
97 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Департамент освіти і науки

Опис

Проблема

В Україні недостатньо проводиться наіонально - патріотичне виховання дітей

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

патріотичне виховання і любов до України найкраще втілюються під час екскурсій потягом по містам України. Досвід проведення таких екскурсій в міста Львів, Одеса, Бахчисарай, Севастополь, Луцьк, Івано- Франківськ, Ужгород, Мукачеве, Кам'янець - Подільський, Яремча і Говерла з 2000 року має команда клубу "ІСКРА" Масловського. За 18 років в екскурсіях побувало 75 тисяч дітей. Клуб "ІСКРА" єдина громадська організаія в Україні, яка має ліцензію на туризм. Разом з 104 дитячими лідерами на екскурсію ще їдуть300 дітей від клубу "ІСКРА", що здешевлює поїздку і робить її більш якісною. Діти пізнають Україну, історію міста Одеса, її пам'ятки, музеї, театри, Катакомби і купаються в Чорному морі на шикарному пляжі Аркадія.

Ключові показники оцінки результату проекту

104 дитини протягом екскурсії здружуються, отримують позитивні навички самостійності, знання про Україну і стають патріотами. Важко оінити матеріально, як збільшується число патріотів і наскільки зростає любов до України, але підтримка екскурсіям зростає.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

приймають участь усі бажаючі лідери громадських організаій, дитячого самоврядування, командні лідери під час свята "День юного пріорчанина", які показали свої лідерські здібності і прошли конкурсний відбір, який здіснює громадська рада при управлінні дітей і молоді КМДА, громадські організації.

Бюджетна ефективність проекту

Екскурсії були самоокупними за кошти спонсорів і батьків. Для 104 учасників патріотичне і пізнавальне виховання обійдеться до 900 грн

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Інформування. Вручення лідерам путівок на батьківських зборах. Купівля квитків за 45 днів до виїзду, страхування дітей батьками і залізницею. Відбір двох дипломованих лікарів з медаптечкою і необхідними ліками. Відбірають педагогів, з досвідом 10 поїздок- здійснює клуб "ІСКРА" і громадська Рада. Оформлення екскурсій, супроводжуючих, лікарів і списків дітей згідно виданого Наказу. Екскурсія відповідає "ІНСТРУКЦІЇ щодо організації та проведення екскурсій та подорожей з учнівською та студентською молоддю" затвердженою 02.10.2014 Наказом Міністерства освіти і науки України за № 1124. Переїзд в Одесу і назад потягом 148. В Одесі - пішохідна екскурсія з екскурсоводом - вокзал- Дерибасівська, Набережна, Потьомкінські сходи, Оперний театр, музей Західного мистецтва, Катакомби, пляж Аркадія. Порт.

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".