Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Інноваційний освітній простір в приміщенні бібліотеки СЗШ №66 Реалізований

Доданий
19.02.2019
Номер
52
Освіта

Інтерактивний простір передбачає створення локацій, які об’єднають в собі елементи навчання, відпочинку та розвитку для учнів СЗШ № 66, зон для колективної та індивідуальної роботи. Це буде комфортне та креативне місце бібліотечного простору з можливістю проведення відкритих зустрічей, воркшопів, презентацій та дискусій, спілкування, обміну досвідом, навчання та інтелектуального відпочинку

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
299 760 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Каунаська, 2

Опис

Проблема

У сучасному світі перед дітьми існує величезна кількість спокус, зокрема в сфері ІТ-технологій, спрямованих на розваги, що позбавляє їх можливостей до саморозвитку, самовдосконалення та постійної освіти. Наразі у школі відсутні належним чином облаштовані навчальні локаціі із сучасною матеріально-технічною базою, які доступні одночасно для учнів і вчителів і на базі яких можливо займатися реалізацією власних ініціатив, а також проводити своє дозвілля, поєднуючи навчання, роботу, власні проекти та самовдосконалення. Завдяки створенню в приміщенні бібліотеки сучасного яскравого дизайну, правильному зонуванню простору та забезпеченню доступу до інформації на різних носіях, бібліотека перетвориться не лише на місце для навчання, а й стане центром громадського життя у школі.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується провести ремонт приміщення, встановити сучасне освітлення, зонувати простір бібліотеки для індивідуальної роботи, колективного спілкування, зони відпочинку і облаштувати ці локації необхідним обладнанням та меблями.

Ключові показники оцінки результату проекту

Створення умов та механізмів для постійного саморозвитку та самоосвіти учнів школи та педагогічного колективу

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Учні 1-11 класів та учителі (Гарантійний лист у додатку)

Бюджетна ефективність проекту

не потребує подальшого фінансування

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1) Ремонт та лакування покриття підлоги 2) Ремонт стін та стелі (штукатурні та малярні роботи внутрішніх стін та стелі, фарбування ) 3) Заміна світильників 4) Електро-монтажні роботи 5) Заміна дверного блоку 6) Обладнання сучасними меблями 7) Обладнання сучасною оргтехнікою

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".