Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Молодіжний музичний фестиваль духових оркестрів «KYIV ORCHESTRA» Брав участь

Доданий
03.03.2019
Номер
552
Культура, туризм

З метою популяризації духової музики, моральної підтримки дітей та колективів, духових оркестрів, обміну досвідом, створення музичного середовища, культурного простору, який сприятиме розвитку, відродженню духової музики пропонуємо започаткувати проведення щорічного Молодіжного музичного фестивалю духових оркестрів «KYIV ORCHESTRA», який проводитиметься в кінці серпня, 23-25 серпня.

Бюджет
2 030 340 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Структурний підрозділ КМДА
Дарницька РДА
Адреса
вул. Костянтина Заслонова, 14, Київ

Опис

Проблема

На сьогоднішній день в Києві є талановиті дитячі колективи – духові оркестри, які напрацьовують гарні музичні репертуари, співпрацюють з відомими музичними гуртами та музичними колективами, приймають участь в різних шоу, святкових заходах, конкурсах, фестивалях. Але на превеликий жаль, всі відомі фестивалі духових оркестрів, конкурси проводяться поза межами столиці і закордоном. Жодного фестивалю для духових дитячих оркестрів в Києві не проводиться. Це погано впливає на моральний дух учасників дитячих колективів, немає зовнішньої мотивації, підтримки з боку своїх глядачів, друзів, міської влади. Діти не відчувають важливість, значущість та цінність своєї діяльності.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення фестивалю, на якому б мали можливість презентувати свої здобутки різні дитячі, молодіжні духові оркестри Києва та з усієї України для киян та гостей міста на різних вуличних сценах столиці, масштабне дійство оркестрів та за участю глядачів, яке б сприяло би зміцненню поваги до музикантів, популяризації оркестрової музики серед молоді, підвищило настрій і дух патріотизму, культурний рівень населення та віру у краще майбутнє.

Ключові показники оцінки результату проекту

• Започаткування проведення щорічного Молодіжного музичного фестивалю духових оркестрів «KYIV ORCHESTRA»; • популяризація, розвиток і відродження духової музики; • презентація широкому загалу, київському глядачеві репертуару найкращих молодіжних духових оркестрів з усієї України; • залучення дітей до занять на духових музичних інструментах; підтримка талановитих колективів.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект є загальнодоступним.

Бюджетна ефективність проекту

Проект не потребує подальшого фінансування.

Інформація про інноваційність проекту

Жодного фестивалю для духових оркестрів в Києві не проводиться. Реалізація проекту сприятиме зміцненню іміджу столиці держави Києва як культурного центру Украіни.

Інформація про співфінансування

-

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

План заходів - згідно бюджету проекту.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Збільшення вартості послуг і товарів.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".