Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Капітальний ремонт та сучасне обладнання актової зали спеціалізованої школи №313 Позитивний висновок

Доданий
03.03.2019
Номер
554
Освіта

Актова зала введена в експлуатацію у 1994 р., на сьогодні потребує капітального ремонту.
Нова освітня програма передбачає забезпечення всебічного розвитку дитини та її талантів. Для реалізації цього завдання необхідна актова зала, у якій проводяться всі шкільні свята, репетиції та вистави театральної студії та інших гуртків, а також заходи районного рівня.

Лідер проекту
Галина
Галина Стаценко
Бюджет
1 114 838 грн
Розрахунок бюджету
Район
Деснянський
Адреса
вул. Лісківська, 7Б, Київ

Опис

Проблема

Більш ніж 25 років не виконувався ремонт в актовій залі школи,не поновлювалося технічне обладнання. Нова освітня програма передбачає забезпечення всебічного розвитку дитини та її талантів. Реалізація цього завдання неможлива без використання актової зали, у ній проводяться всі шкільні свята, районні науково-методичні семінари, учнівські конференції, зустрічі з видатними людьми, тренінги для батьків, репетції та виступи гуртківців.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

На сьогодні в актовій залі вже встановлено металопластикові вікна, але на подальший ремонт школа не має коштів. Для повноцінного функціонування актової зали потрібно відремонтувати стіни, стелю, провести електромонтажні роботи та іоблаштувати сучасними технічними засобами. Одним із шляхів досягнення мети є модернізація існуючих і запровадження нових сучасних технологій, забезпечення школи аудіо, відео та іншою сучасною технікою.

Ключові показники оцінки результату проекту

У разі реалізації проекту буде забезпечено базу до проведення ефективних та змістовних заходів з учнями, батьками, вчителями, лідерами району, атакож буде підвищено енергоефективність зали.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Ефективний рівень охоплення дітей мікрорайону гуртковою роботою, а також можливість продуктивних заходів громадськості району

Бюджетна ефективність проекту

не потребує подальшого фінансування

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

немає

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".