Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"Сучасний комп'ютерний простір" Реалізований

Доданий
19.02.2019
Номер
60
IT (інформаційні технології)

Створення сучасного комп’ютерого простору для навчання та втілення мрій дітей.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
537 420 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди

Команда проекту

Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Костянтина Данькевича, 5

Опис

Проблема

Наші діти- це майбутня зміна нашому поколінню, що заслуговує на достойне, якісне сучасне навчання. У навчальному закладі існують лише комп’ютери, яким більше 10 років- непридатні для навчання, що не відповідають сучасним завданням, які ставить викладач перед учнями і у цілому не можуть вирішити задач сьогодення. Відсутність сучасної техніки унеможливлює отримання якісних знань, навчання новітнім технологіям, яких потребує нове покоління. Задача нас, дорослих, максимально відповідально ставитись до потреб дітей у навчанні і допомагати у вирішення питання якісної матеріально-технічної бази для освіти у нас у країні, бо можливості на це є і ми мусимо дати дітям міцну основу для здобуття знань та одержання навичок спілкування з усіма видами техніки.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення сучасного комп’ютерного простору для навчання. Сучасне життя неможливо уявити без комп’ютера та новітніх технологій. Новітні технології знайшли застосування у всіх сферах життєдіяльності людини. Багато професій навіть не з’явилися б, якби людина не створила електронно-обчислювальну техніку. Давайте дамо можливість дітям розвиватись згідно з потреб часу і полегшимо їм можливість стати професіоналами у майбутньому.

Ключові показники оцінки результату проекту

Суттєве підвищеня технологічного рівня освіти на базі застосування новітніх технологій у сучасному житті та творчості.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

• Підвищення рівня освіти дітей; • Економія споживання електричної енергії; • Покращення пам’яті, уваги, психологічного стану учнів; • Сприяє розвитку пізнавальної мотивації, зорово- моторної координації; • Розвиток для дітей будь-якого віку; • Полегшення для вступу у вузи, використання в роботі і в повсякденному житті, комп’ютер є необхідністю у сучасному житті.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації проекту зменшуються видатки, бо застосовані енергозберігаючі технології.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Внутрішні ризики відсутні, а зовнішніми ризиками можна вважати: зміна суспільно-політичного курсу демократичної держави і як наслідок різка девальвація національної валюти; припинення діяльності проекту та відсутність коштів для реалізації «Громадського бюджету»; війна та інші фактори неперборної сили.

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".