Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Відеоантологія "Сила Слова" Позитивний висновок

Доданий
04.03.2019
Номер
608
Культура, туризм

Метою проекту «Сила слова» є антологія актуальної відеопоезії, як перспективний спосіб поширення української культури та літератури зокрема у м. Києві шляхом створення та розповсюдження відеоматеріалів.

Підняття загальноосвітнього та культурного рівня людей різних поколінь і показати, якою багатогранною і цікавою є українська література.

Лідер проекту
Марина
Марина Статкевич
Бюджет
1 122 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Департамент суспільних комунікацій
Адреса
просп. Оболонський, 43, Київ

Опис

Проблема

Над нами тяжіють роки заборон радянської імперії, де українське слово вважалося неповноцінним, а поезія і проза повинні були служити на благо партії. Сотні талановитих митців було знищено, а їх доробок – засекречено. Не дивно, що старше покоління не знає більшої частини класики української літератури, не кажучи вже про сучасників. Щодо молоді, то певну неґацію вони отримують ще під час навчання в школі, коли урізана програма швидше не закликає до читання, а відштовхує від нього. Але ж здорова і незалежна в усіх розуміннях країна повинна знати своїх письменників, на рівні з політиками, зірками шоу-бізнеу та спорту.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Саме література – це найшвидший і найпростіший шлях зрозуміти власні вади і переваги, підтримати один одного в складний період нашої історії, сформувати стійкі суспільні цінності. Таким чином, метою проекту «Сила слова» є поширення української літератури і української культури шляхом створення і розповсюдження 40 відеороликів (хронометраж до 350 сек). Основним критерієм вибору творів для «екранізації» є їх актуальність. У першу чергу, до проекту залучаються тексти, в яких йде мова про відродження нашої країни, героїв доби, силу духу, подолання труднощів, що стоять на перешкоді нашого гармонійного розвитку тощо. Проект розрахований на залучення людей з обмеженими можливостями.

Ключові показники оцінки результату проекту

відсотковий показник кількості контактів по всіх можливих каналах.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Сформувати відеоантологію актуальної поезії, щоб підняти загальний освітній і культурний рівень людей різних поколінь і показати, якою багатогранною та цікавою є українська література.

Бюджетна ефективність проекту

Проект спрямований на збільшення кількості людей, ознайомлених з культурною спадщиною України.

Інформація про інноваційність проекту

Формат відеопоезії є ефективним і актуальним водночас, адже сучасна людина більше схильна сприймати мистецтво візуально. За браком часу і змоги, переглянути відео наразі швидше і доступніше, ніж обрати і прочитати книгу.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Зйомки та розповсюдження видео-матеріалів, організація зустрічей школярів, студентів, громадян з відомими поетами, пісьменниками та українцями.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція більше 20 %

Фотографії

Файли

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".