Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Відеоантологія "Сила Слова" Брав участь

Доданий
04.03.2019
Номер
608
Культура, туризм

Метою проекту «Сила слова» є антологія актуальної відеопоезії, як перспективний спосіб поширення української культури та літератури зокрема у м. Києві шляхом створення та розповсюдження відеоматеріалів.

Підняття загальноосвітнього та культурного рівня людей різних поколінь і показати, якою багатогранною і цікавою є українська література.

Бюджет
1 122 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Марина
Марина Статкевич
Район
Загальноміський проект
Адреса
просп. Оболонський, 43, Київ

Опис

Проблема

Над нами тяжіють роки заборон радянської імперії, де українське слово вважалося неповноцінним, а поезія і проза повинні були служити на благо партії. Сотні талановитих митців було знищено, а їх доробок – засекречено. Не дивно, що старше покоління не знає більшої частини класики української літератури, не кажучи вже про сучасників. Щодо молоді, то певну неґацію вони отримують ще під час навчання в школі, коли урізана програма швидше не закликає до читання, а відштовхує від нього. Але ж здорова і незалежна в усіх розуміннях країна повинна знати своїх письменників, на рівні з політиками, зірками шоу-бізнеу та спорту.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Саме література – це найшвидший і найпростіший шлях зрозуміти власні вади і переваги, підтримати один одного в складний період нашої історії, сформувати стійкі суспільні цінності. Таким чином, метою проекту «Сила слова» є поширення української літератури і української культури шляхом створення і розповсюдження 40 відеороликів (хронометраж до 350 сек). Основним критерієм вибору творів для «екранізації» є їх актуальність. У першу чергу, до проекту залучаються тексти, в яких йде мова про відродження нашої країни, героїв доби, силу духу, подолання труднощів, що стоять на перешкоді нашого гармонійного розвитку тощо. Проект розрахований на залучення людей з обмеженими можливостями.

Ключові показники оцінки результату проекту

відсотковий показник кількості контактів по всіх можливих каналах.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Сформувати відеоантологію актуальної поезії, щоб підняти загальний освітній і культурний рівень людей різних поколінь і показати, якою багатогранною та цікавою є українська література.

Бюджетна ефективність проекту

Проект спрямований на збільшення кількості людей, ознайомлених з культурною спадщиною України.

Інформація про інноваційність проекту

Формат відеопоезії є ефективним і актуальним водночас, адже сучасна людина більше схильна сприймати мистецтво візуально. За браком часу і змоги, переглянути відео наразі швидше і доступніше, ніж обрати і прочитати книгу.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Зйомки та розповсюдження видео-матеріалів, організація зустрічей школярів, студентів, громадян з відомими поетами, пісьменниками та українцями.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція більше 20 %

Фотографії

Файли

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".