Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Онкодиспансер, що мотивує до життя Експертиза

Доданий
04.03.2019
Номер
611
Охорона здоров'я

Онкохворі, які не можуть дозволити собі приватні клініки, потрапляють в умови (сірі обдерті стіни,холодні коридори, незручні меблі), які не мотивують до життя, а заглиблюють у стан депресії та небажання боротися за життя. Мета проекту – здійснити ремонт онкодиспансеру (приміщень холів стаціонару та поліклініки, які не зазнавали змін ще 1990 року), створивши атмосферу, яка надихатиме на одужання.

Лідер проекту
Бюджет
2 512 800 грн
Розрахунок бюджету
Район
Департамент охорони здоров’я
Адреса
Верховинна вулиця, 69, Святошинський район, Київ

Опис

Проблема

Київський міський клінічний онкологічний центр побудовано в 1990 році. Ремонт приміщень холів стаціонару та поліклініки з того часу не проводився. Гардероби обладнані застарілими, незручними меблями. Хол стаціонару в зимовий період дуже холодний, так як тамбур вхідних дверей малих розмірів і під час входу/виходу відвідувачів тепло не зберігається. Штучне освітлення вестибюлів не відповідає сучасним вимогам та діючим нормам ДБН. Матеріали оздоблювання стелі, стін, сходів втратили цілісність. Загальна атмосфера має негативний психологічний вплив на онкохворих.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення ремонту приміщень холів стаціонару та поліклініки згідно сучасним вимогам та діючим нормам ДБН дозволить створити "стіни", які лікують хворих. У більшості онкохворих спостерігаються складні депресивні, тривожно-депресивні і фобічні переживання. Оскільки психоемоційний стан онкохворої людини впливає на ефективність її лікування, потрібно забезпечити відповідні умови перебування.

Ключові показники оцінки результату проекту

Комфортне і красиве середовище для всіх відвідувачів. Сучасні матеріали. Нові меблі, які не вбирають бактерії та легко миються. Це особливо важливо для онкохворих, оскільки вони фактично беззахисні перед інфекціями. Яскраві фарби, оригінальний дизайн створить атмосферу, що здійснюватиме позитивний психологічний вплив на онкохворих. Сучасний ремонт сприятиме психологічному комфорту та навіть одужанню.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Доступність та безбар'єрність для людей з інвалідністю та маломобільних верств населення

Бюджетна ефективність проекту

Додаткових видатків не потребує

Інформація про інноваційність проекту

Проведення ремонту із застосуванням якісних матеріалів, сучасних меблів та конструкцій в рамках радянського проекту, яким є онкодиспансер

Інформація про співфінансування

Проект повністю фінансується з коштів Громадського бюджету

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

A. Хол стаціонару та поліклініки: 1.Заміна вікон. 2.Розширення вхідного тамбуру. 3. Встановлення розсувних автоматичних дверей. 4.Ремонт поверхонь стін. 5.Улаштування підвісної стелі. 6. Встановлення сучасного штучного освітлення. 7. Ремонт приміщення охорони. 8.Ремонт приміщення столу довідок. 9.Ремонт приміщення ліфтового тамбуру. 10. Ремонт сходів. 11. Ремонт приміщення гардеробу з встановленням сучасних меблів. 12.Розміщення меблів для очікування в холі. 13.Встановлення інформаційних вказівників. B. Ганок: 1.Відновлення поверхонь сходів. 2. Встановлення поручнів. 3.Встановлення сучасного штучного освітлення. 4. Відновлення фасаду вхідної групи.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

1. Інфляція 2. Ризики з підрядником (підніме ціну під час ремонту, не виконає зобов'язання вчасно чи в повному об'ємі)

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".