Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Тіньові навіси та екопісочниці для вихованців ЗДО №672 Брав участь

Доданий
04.03.2019
Номер
619
Освіта

Установлення дев`яти тіньових навісів та дев`яти пісочниць на території закладу дошкільної освіти №672 управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

Бюджет
2 938 815 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Валентина
Валентина Павленко
Структурний підрозділ КМДА
Дніпровська РДА
Адреса
вул. Миколи Кібальчича, 17, Київ

Опис

Проблема

Шість тіньових навісів, що є на території стали небезпечними для перебування дітей на прогулянці. Всі дахи протікають, один знаходиться в аварійному стані (дах повалився), цегляні стіни частинами відвалюються, чим створюють небезпеку. У трьох вікових групах тіньових навісів взагалі немає (розвалились). Діти під час несприятливих умов ховаються на сусідських майданчиках, але "Санітарний регламент для дошкільних закладів" категорично забороняє сусідство (розділ ІІІ пункт 1). Дев`ять пісочниць мають відкритий вигляд, що дозволяє тваринам відвідувати їх. Деякі з них непридатні для ігрової діяльності. Все це становить небезпеку для дітей. Адже після гри в піску дитина може отримати ряд інфекційних хвороб. Згідно "Санітарного регламенту ..." (розділ ІІ пункт 3) пісочниці повинні бути закриті.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Вирішенням проблеми є встановлення тіньових навісів та закритих пісочниць на території закладу, наявність яких є обов`язковим для дитсадка. Бо реставрація цегляних стін, даху з шиферу на п`яти ігрових майданчиках, побудова трьох нових цегляних навісів, реставрація дев`яти дерев`яних пісочниць понесе ще більші затрати, а ніж запропонований проект. Саме це рішення є найбільш оптимальним за співвідношенням "витрати-терміни-результат".

Ключові показники оцінки результату проекту

Тіньові навіси захищатимуть дітей від дощу, снігу, що знизить захворюваність дітей і дозволить створити безпечні умови для перебування дошкільників на прогулянці, що дуже бентежить батьківську громаду закладу. Установивши закриті пісочниці створимо безпечну ігрову діяльність в піску дітям віком від 2 до 7 років. Таким чином забезпечимо чистоту і безпеку дитячої пісочниці, місця для гри дитини, що на сьогоднішній день є досить гострим питанням в місті.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

На сьогоднішній день у садочку 239 дітей і кожного року приходять нові, і кожен з них матиме змогу користуватись і тіньовим навісом, і закритою пісочницею впродовж багатьох років бо ігрова діяльність дітей є щоденною. Тому вплив проекту буде продовжуватись доти, поки не закриється дитячий садок, доки існує місто, доки будуть в місті діти. Даний проект спонукатиме громаду міста до створення безпечних умов для ігрової діяльності дошкільників на прогулянці.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування. Реалізація проекту призведе до економії бюджетних коштів.

Інформація про інноваційність проекту

Інноваційність проекту полягає в осучасненні і модернізації обладнання для дітей дошкільного віку.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Демонтаж дев`яти пісочниць, шести тіньових навісів, залишку однієї стіни - травень І-ІІ декада. Закупка дев`яти пісочниць і дев`яти тіньових навісів - травень-червень І-IV декада. Установка дев`яти пісочниць і дев`яти тіньових навісів - червень-липень І-IV декада. Завезення піску в дев`ять закритих пісочниць - серпень І-ІІ декада. Обробка піску окропом - серпень ІІІ-IV декада.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

1. Ризик перевищення бюджету проекту в зв`язку з інфляцією. 2. Ризик затримки введення проекту в дію, в зв`язку з затримкою поставки та некомплектацією обладнання.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".