Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

КПДЮ Дитяча літня хорова асамблея Реалізований

Доданий
04.03.2019
Номер
630
Освіта

Дванадцятиденний хоровий табір, під час якого 300 учасників хорових колективів столиці будуть працювати під керівництвом найкращих спеціалістів у галузі хорового та сольного співу,хореографії,соціальних дисциплін.Підготовка спільної програми з творів вітчизняних та зарубіжних композиторів ,великий фінальний концерт із запрошенням відомих українських виконавців

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
300 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Лаврська (Івана Мазепи, 13

Опис

Проблема

Дефіцит творчого спілкування дітей, недостатність розвитку їх виконавських та соціальних навичок.Відсутність творчого простору для об'єднання хорових колективів столиці

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення фестивалю, майстер-класів та зустрічей з провідними фахівцями у галузі вокальної культури з урахуванням досвіду провідних фестивалів світу, діяльність яких спрямована на об'єднання,зняття кордонів для спілкування, виховання у дітях, за допомогою музичних шедеврів любові до оточующого світу. Патріотичне виховання через хоровий спів, як шлях до вивчення української історії та культури.

Ключові показники оцінки результату проекту

300 дітей та їх керівників ,які через участь у проекті вдосконалили свої виконавські та соціальні навички. Набули новий досвід у галузі патріотичного виховання.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Безкоштовне навчання для для 300 учасників проекту, онлайн трансляція репетиційного процесу та фінального концерту для всіх охочих для всіх охочих.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації подальшого фінансування не потребують.

Інформація про інноваційність проекту

Новий метод навчання та модернізація української співочої культури, її інтеграція у європецський культурний простір.Запропонований проект створює умови діяльності для молодих українських митців , сприяє створенню інноваційного конкурентоспроможного культурного продукту та професійному становленню молодих виконавців. Завдяки творчій коллаборації різних видів сучасного мистецтва проект сприяє створенню нових партнерств і формування в Україні спільних цінностей громадянського суспільства.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Підготовка табору під проведення фестивалю, підготовка кадрів (педагогів-вихователів), проведення фестивалю, випуск відео-продукції, проведення безкоштовного концерту.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутні

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".