Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Безпечне та здорове дитинство Брав участь

Доданий
04.03.2019
Номер
632
Безпека

Проект передбачає приведення до безпечного стану дитячого майданчика за адресою проспект Перемоги, 60 (ближче до під'їзду №5). Даний дитячий майданчик побудовано понад 40 років тому, на ньому до сих пір знаходяться старі гойдалки, турнікети та ін. Ці застарілі та іржаві частини гойдалок та окремі їх елементи є небезпечними для дітей. Також дитячий майданчик не має входу, відсутня якісна огорожа.

Бюджет
98 400 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Людмила
Людмила Тютюкіна
Структурний підрозділ КМДА
Шевченківська РДА
Адреса
просп. Перемоги, 60, Київ

Опис

Проблема

Аварійний стан дитячого майданчика, на якому не демонтовані елементи старого майданчика, не відповідність майданчика державним нормам, відсутність огорожі по всьому периметру майданчика. Всі ці фактори створюють небезпечну ситуацію для дітей, які на цьому майданчику перебувають.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Демонтаж елементів старого майданчика, що залишилися з радянських часів, створення повноцінного входу на територію майданчика (той вхід, що є, небезпечний для малят), огорожа майданчику з тих боків, що виходять на парковку та знаходяться поруч з проїзджою частиною. Посеред майданчика знаходиться вихід вентиляційної шахти, яка також є небезпечною (на неї залазять та пригають, з неї стирчить проволока, між проволоками можна засунути руку й тд). Приведення вентиляційної шахти до нормального вигляду її огородження сучасними матеріалами та способами.

Ключові показники оцінки результату проекту

Забезпечення безпеки та здоров'я дітей, які перебувають на майданчику, популяризація здорового способу життя

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Створення умов для безпечного перебування дітей району на вулиці та майданчику. Даний майданчик є одним з найбільших з усіх поруч розміщенних житлових будинків, у кожному з яких є діти.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує подальшого фінансування

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".