Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Благоустрій прибудинкової території та встановлення спортивного комплексу на пр. Бажана 7-а, 7-в Реалізований

Доданий
04.03.2019
Номер
634
Комунальне господарство, енергозбереження

Облаштування прибудинкової території та спортивного комплексу що зробить дану зону місцем дозвілля та відпочинку мешканців прилеглих будинків та мешканців мікрорайону.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
267 953 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Миколи Бажана, 7А

Опис

Проблема

Вже понад 30 років територія за адресою Бажана 7-А, 7-В порушує естетичний вигляд місцевості та спричиняє загрозу для безпеки та комфортного життя мешканців. Розташована між двома житловими будинками, вона являє собою скопище небезпечного сміття — порожніх та битих пляшок, упаковок від таблеток та відкритих шприців. Стара бетонна конструкція може бути комфортним містом сховища для пияк, наркоманів та небезпечних декласованих елементів. Не огороджена територія — це постійний галас, який турбує мешканців, а бетонна конструкція не несе жодної функції, окрім як виступає сховищем для незаконних справ, що порушують спокій громадян. Все це формує вкрай незадовільний рівень культури більшості населення, неповагу до свого двору і своїй країни.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Встановити огороджений спортивний комплекс для громадян різного віку. Підібрати спортивне обладнання з урахуванням всіх можливих потреб мешканців: обладнати спортивний майданчик, який будуть використовувати як професійні спортсмени, так і новачки, молодь та люди, що потребують реабілітаційних вправ. Вибрати спортивні тренажери, які будуть сприяти збереженню здоров'я українців. Інсталювати надійну огорожу, поза якою планується висадити дерева та рослини. Це покращить екологічний стан району, зробить можливим комфортне перебування на території, гарантовано забеспечить комфорт, чистоту та покращення фізичного та емоційного стану мешканців.

Ключові показники оцінки результату проекту

Даний проект передбачає благоустрій прибудинкової території та спортивного комплексу, який дозволить збільшити кількість зон для родинного відпочинку.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Даний проект буде загальнодоступним для більш ніж 2000 мешканців прилеглих будинків та мікрорайону. Буде спонукати підростаюче покоління до здорового способу життя. Позитивно вплине на свідомість українців, підвищить лояльність до уряду країни.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації проект буде потребувати подальшого фінансування.

Фотографії

Файли

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".