Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Lego-кімната та 3D у НВК "Кияночка" Реалізований

Доданий
04.03.2019
Номер
646
Освіта

Проект предбачає створення в Навчально-виховному комплексі «Кияночка» кімнати конструювання LEGO + 3D, придбання обладнання та проведення навчання персоналу для впровадження інноваційних методів роботи, що сприятиме всебічному розвитку дітей у формуванні наукових уявлень про оточуючий світ.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
274 124 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Світлана
Світлана Тимошенко
Локалізація
Шевченківський
Адреса установи/закладу, будинку
Парково-Сирецька вулиця, 7а

Опис

Проблема

відсутність облаштування освітнього простору та матеріально-технічної бази у закладі для створення кімнати констрювання та моделювання для дошкільників та молодших школярів.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Забезпечення закладу відповідними наборами для конструювання, підготовка педагогів до впровадження інноваційних методик. В процесі конструювання та ігор з власноруч створеними моделями діти здобудуть знання про закономірності і послідовності, сенсорні еталони, прості алгоритми, навчаться порівнювати, спостерігати, проводити експерименти, вирішувати нестандартні задачі, робити узагальнення, налагоджувати взаємодію з однолітками. Отримані знання та вміння стануть першим STEM-досвідом дітей, зроблять їх більш впевненими у собі.

Ключові показники оцінки результату проекту

Проект сприятиме всебічному розвитку дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, формуванню наукових уявлень про оточуючий світ. Це створить сучасний освітній простір для розвитку пізнавального і творчого потенціалу дітей. Основним принципом роботи кабінету конструювання є «Навчання через гру», що робить процес засвоєння знань цікавим та простим.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект сприятиме модернізації освітнього процесу у Навчально-виховному комплексі «Кияночка». Заняття в кабінеті конструювання зможуть відвідувати всі діти закладу, а це понад 300 дітей.

Бюджетна ефективність проекту

Потребує незначного фінансування в наслідок фізичного зносу обладнання.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Закупівля обладнання та матеріалів. 2. Підготовка приміщення. 2. Навчання персоналу. 3. Оргнізація роботи кімнати конструювання в межах освітнього процесу Навчально-виховного комплексу «Кияночка».

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

1.Відсутність фінансування або зволікання з фінансуванням. 2.Значне зростання вартості обладнання, понад врахованого резерву.

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".