Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Інноваційний підхід -SТЕМ-освіта у навчанні дітей з використанням сучасних технологій Брав участь

Доданий
04.03.2019
Номер
650
Освіта

Придбання обладнання та навчання персоналу для впровадження інноваційних методів навчання в освітньому процесі школи (SТЕМ-освіта), проведення проектної, дослідницької і експериментальної роботи з учнями на сучасному обладнанні, створення гуртків робототехніки у школі № 207, можливість участі у робототехнічних фестивалях і змаганнях.

Бюджет
501 192 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Деснянський
Адреса
Лісовий проспект, 33а, Деснянський район, Київ

Опис

Проблема

Відсутність у школі матеріально-технічної бази для ефективного впровадження STEM-напряму у навчальному процесі. Висока вартість навчання у приватних школах робототехніки обмежує доступ дитини до нових знань та навичок.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Забезпечення школи потрібним обладнання і навчання педагогів створить умови для розвитку зацікавленості учнів до вивчення природничо-математичних наук, технологій і інженерії, дозволить створити безкоштовні гуртки на базі комунальної школи, проводити проектну і дослідницьку роботу з учнями, приймати участь у робототехнічних фестивалях та змаганнях.

Ключові показники оцінки результату проекту

STEM – це сучасна освітня програма, яка базується на вивченні науки, технологій, інженерії та математики, а також їх поєднанні та можливостях прикладного застосування у повсякденному житті. Набори та методичні матеріали LEGO® Education дозволяють успішно реалізувати таку програму. Цей проект сприятиме формуванню компетентності учнів у природничих науках, технології та інженерії, а також вміння працювати у команді та ведення науково-дослідної діяльності. Отриманні знання та вміння сформують у учн

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект надає учням початкової, середньої і старшої школи (понад 620 дітей) доступ до STEM-освіти: залучає учнів у проектну діяльність, створює стійкий інтерес до природничо-математичних наук та інженерії, вчить працювати в команді і розвиває критичне мислення. Проект розрахований на навчання учнів 1-12 класів.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує додатково фінансування

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1) Закупівля обладнання 2) Підготовка приміщення 3) Навчання персоналу 4) Організація роботи освітнього процесу в школі

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

1. Відсутність фінансування або зволікання з фінансуванням 2. Зміна вартості обладнання врахована при формуванні бюджету проекту у розмірі 20% від суми.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".