Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ТРОЄЩИНЦІ – ВІДПОВІДАЛЬНІ ВЛАСНИКИ ТВАРИН! Реалізований

Доданий
04.03.2019
Номер
664
Комунальне господарство, енергозбереження

проект розраховано на власників собак та всіх, хто хоче бачити навколишнє середовище чистим. Встановлення урн дозволить значно знизити засміченість тротуарів та газонів, покращить здоров’я мешканців мікрорайону, сприятиме етики вигулу собак.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
141 900 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Деснянський

Опис

Проблема

засмічення тротуарів та зелених зон 24-го мікрорайону Деснянського району продуктами життєдіяльності собак – реальна естетична проблема для мешканців. Враховуючи, що у мікрорайоні проживає багато молодих родин з маленькими дітьми, ця проблема набуває й бактеріологічного характеру, адже гельмінти та інші органічні елементи заповнюють не лише поверхню, а й повітря! Позитивний приклад вирішення даної проблеми можна спостерігати у Маріїнському парку Києва.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

мета проекту – зменшити засмічення тротуарів і газонів екскрементами тварин під час їх вигулу та привчити власників тварин прибирати за своїми улюбленцями. Пропоноване рішення: встановлення 20 спеціальних комплексів для прибирання екскрементів тварин на зелених зонах загального користування (вздовж вулиць Лісківська та Радунська (проміжок вулиці Радунська між вулицями Милославська та Лісківська по непарній стороні); вздовж алеї між будинком № 30 по вул. Лісківська та будинком № 31/45 по вул. Радунська; на алеї між будинком № 3 по вул. Радунська та будинком № 12 по вул. Лісківська).

Ключові показники оцінки результату проекту

покращення санітарно-епідомологічного та екологічного стану мікрорайонів.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

проект є загальнодоступним для всіх мешканців мікрорайону та власників тварин.

Бюджетна ефективність проекту

подальше фінансування не передбачено.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

вибір та пріоритезація типу конструкції (3 дні); визначення відповідальної за обслуговування організації (7-10 робочих днів); розробка технічних завдань до закупівель на он-лайн платформі PROZORRO (два тижні); підписання договорів та закупівля обладнання (4-5 тижнів); встановлення конструкцій (1 місяць); медійна підтримка (протягом всього часу реалізації проекту).

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

немає

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".