Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Ремонт фасаду та фундаменту школи І-ІІІ ступенів № 132 міста Києва Брав участь

Доданий
04.03.2019
Номер
665
Освіта

В умовах постійно зростаючих цін на основні види енергоресурсів особливої актуальності у зв’язку із нагальною необхідністю економії бюджетних коштів набуває відновлення утеплення стін фасаду та фундаменту школи № 132, що сприятиме мінімізації тепловитрат, забезпечить належний температурний режим та зменшить захворюваність учнів.

Бюджет
1 276 484 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Структурний підрозділ КМДА
Голосіївська РДА
Адреса
просп. Академіка Глушкова, 28, Київ

Опис

Проблема

В умовах постійно зростаючих цін на основні види енергоресурсів та значної зовнішньоекономічної залежності від постачальників енергоносіїв, питання покращення показників енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів в бюджетних установах набувають особливої актуальності у зв’язку із нагальною необхідністю економії бюджетних коштів на їх утримання. Ремонт утеплення стін фасаду і фундаменту школи № 132 м. Києва сприятиме зменшенню витрат на теплопостачання, мінімізує тепловитрати, забезпечить належний температурний режим та зменшить захворюваність учнів. Ремонтні роботи дозволять облаштувати фасад школи та покращити її зовнішній вигляд, а також суттєво зменшити тепловтрати будівлі.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Провести ремонт та термомодернізацію фасаду і фундаменту школи І-ІІІ ступенів № 132 м. Києва

Ключові показники оцінки результату проекту

Проведення ремонту утеплення фасаду та фундаменту школи у результаті чого буде підвищено енергоефективність будівлі та комфорт перебування учнів та вчителів.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект потрібен для комфортного проведення навчального процесу вчителями та учнями.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує подальшого фінансування.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

План заходів: 1. Підготовка до ремонту поверхні фасаду та фундаменту. 2. Демонтаж пошкоджених елементів фасаду та фундаменту. 3. Відновлювальний ремонт фасаду та фундаменту школи.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ризики відсутні.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".