Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Книга "Історія Дніпровського району" Реалізований

Доданий
04.03.2019
Номер
667
Громадянське суспільство

Книга ознайомить читачів з останніми досягненнями істориків та краєзнавців у дослідженні літопису київського Лівобережжя, висвітлить нові та цікаві аспекти історії виникнення поселень, які знаходилися на цій території. Книга розповідатиме про сучасний адміністративно–територіальний устрій та основні етапи створення й подальшого розвитку району, а також ознайомить читачів з памʼятними місцями.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
276 600 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський
Адреса установи/закладу, будинку
бульв. Праці, 1/1

Опис

Проблема

Відродження в Україні інституту місцевого самоврядування, підписання нею Європейської Хартії про місцеве самоврядування вимагають цілеспрямованих дій, спрямованих не тільки на організаційно-правове та економічне забезпечення децентралізації, а й на дослідження і популяризацію історичних витоків виникнення та утвердження локальних громад. Друк книги історично-соціального спрямування є найбільш ефективним способом популяризації певного регіону, спільноти людей, здобутків окремих особистостей та громад, здатний виконувати довготривалу виховну та просвітницьку функцію.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Мета проекту - активізація громадськості, зокрема, молоді, щодо вивчення історії рідного міста, району, відтворення історичного портрету району через розповіді про його топоніми, архітектуру, підприємства, державні заклади. У книзі буде зроблений огляд основних сфер функціонування окремої адміністративної одиниці – промисловості, медицини, освіти, культури, організації дозвілля та інших. Планується представити читачу найбільш яскраві приклади досягнень району, познайомити з видатними особистостями, які живуть і працюють у Дніпровському районі. Особливо буде звернута увага на діяльність місцевої влади на користь громади, наведено приклади ефективної роботи в інтересах населення. Також будуть висвітлені проблеми різних вікових та соціальних категорій – від немовлят до пенсіонерів.

Ключові показники оцінки результату проекту

Книга спрямована на патріотичне виховання молоді. Вона надасть читачам у загальнодоступній формі знання про історію Дніпровського району, його культуру та традиції та сприятиме вихованню патріотів району, Києва та України. Слід зазначити, що книга включатиме не тільки історичні довідки, а й елементи художньо-публіцистичного жанру і зображатиме реальні факти, події в житті конкретних мешканців району на тлі історичних катаклізмів, які нині відбуваються в Україні та світі.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Книга буде розповсюджена безкоштовно в бібліотеках, навчальних закладах та соціальних установах району. Видання «Історія Дніпровського району», яке включатиме короткі історичні нариси про район та відповідний ілюстративний матеріал, стане чудовим практичним посібником для виховної роботи у навчальних закладах району та Києва загалом.

Бюджетна ефективність проекту

не потребує подальшого фінансування

Інформація про співфінансування

відсутня

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

відсутні

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".